فراخوان كمیته ملی المپیك برای اختتام دادن به حواشی نام ستارگان پارسی

فراخوان كمیته ملی المپیك برای اختتام دادن به حواشی نام ستارگان پارسی اسب من: کمیته ملی المپیک برای اختتام دادن به حواشی نام کاروان ایران در بازی های المپیک، یک فراخوان داد تا مردم پیشنهادات خودرا بیان کنند.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، پس از آن که ستارگان پارسی بعنوان نام کاروان ایران در بازی های المپیک عنوان شد، برخی ها اعتراض داشتند و عنوان کردند که چرا نام یک شهید بر روی کاروان ایران قرار داده نشده است. بدین جهت رضا صالحی امیری به دفاع از این اسم پرداخت و عنوان کرد: " شهدا هم ستارگان ایران زمین هستند. وقتی می گوییم ستارگان، فقط قهرمانان نیستند و شهدا هم ستارگان این سرزمین هستند."
صالحی امیری برای اختتام دادن به حواشی این اسم اعلام نمود: " از اینکه شعار ما موجب تفرقه بشود، به شدت پرهیز می نماییم. بنا بر این در سایت کمیته ملی المپیک و صفحات مجازی فراخوان دادیم و گفتیم همه نظرات خودرا بگویند."
کمتیه ملی المپیک هم در اطلاعیه ای فراخوان داد تا علاقه مندان نام کاروان اعزامی به ژاپن را انتخاب کنند.
در فراخوان کمیته ملی المپیک آمده است: تمام علاقمندان و اصحاب قلم می توانند با بهره مندی از اصول و ارزش های انقلابی، اسلامی و تاریخی کشورمان بر گرفته از فرهنگ و تمدن عظیم ایران اسلامی نسبت به پیشنهاد نام کاروان ورزشی اعزامی کشورمان به ژاپن اقدام نمایند. کمیته ملی المپیک با بهره مندی از صاحبنظران و نخبگان فرهنگی به بررسی پیشنهادات دریافتی پرداخته و بهترین نام را انتخاب خواهدنمود.
علاقمندان می توانند پیشنهادات خودرا تا اختتام آذر ماه جاری در اختیار کمیته ملی المپیک قرار دهند.
منبع:

1399/09/20
12:46:46
5.0 / 5
1578
تگهای خبر: المپیك , بازی , تیم , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری