رئیس فدراسیون قایقرانی:

نصیری عجول است و پیگیر استخدامش هستیم

نصیری عجول است و پیگیر استخدامش هستیم به گزارش اسب من رئیس فدراسیون قایقرانی اظهار داشت: پیگیر استخدام ملی پوش روئینگ هستیم و امکان دارد استخدام او با تاخیر باشد اما انجام شدنی است.علیرضا سهرابیان در گفتگو با ایسنا در باره این اینکه به بهمن نصیری ملی پوش روئینگ ایران قول حل شدن مشکل استخدامش داده شده بود اما تابحال این مساله حل نشده باقی مانده است، بیان نمود: باید از آقای صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک تشکر کنم که حداقل سه مرتبه با استانداری و شهرداری و دیگر مراکز استان زنجان مکاتبه کرد و استاندار هم قول هایی داد. همینطور خود من هم سه بار به کمیته ملی المپیک رفتم و مکاتباتی را انجام دادم. استخدام قهرمانان سلسله مراتبی دارد و حتما باید مدال بازی های آسیایی، قهرمانی جهان یا المپیک داشته باشند تا این کار انجام بگیرد. با عنایت به قولی که به بهمن نصیری دادیم، آقای صالحی امیری هیچ کوتاهی انجام نداده و کارها در حال انجام شدن است اما همانطور که می دانید استخدام در حالت عادی هم زمانبر است.

او افزود: امکان دارد که کار با تاخیر صورت گیرد اما صورت خواهد گرفت. بهمن نصیری خیلی سریع دارد رکورد جابجا می کند و عجول است و انتظار دارد کارها هم مثل جابجایی رکوردهایش، سریع صورت گیرد. با این وجود امیدوارم کار استخدام او صورت گیرد و شرمنده او نشوم.
سهرابیان درباره ی تمدید اردو های تیم ملی قایقرانی اظهار داشت: مربیان این تقاضا را داشتند و ما هم قبول کردیم که اردو را تمدید نماییم تا ملی پوشان از اردو خارج نشوند و خدایی نکرده گرفتار مشکل نشوند. برای ماه برنامه ریزی می نماییم تا در صورت فراهم بودن شرایط، ملی پوشان را به منطقه گرمسیر منتقل نماییم و دو شهر پیشنهاد داده اند که در حال بررسی وضعیت آنها از لحاظ شیوع کرونا هستیم.
رئیس فدراسیون قایقرانی در پاسخ به این پرسش که فکر می کند کمیته ملی المپیک بودجه سال آینده قایقرانی را هم افزایش دهد، اظهار داشت: کمیته ملی المپیک تا کنون به ما کمک زیادی کرده است و مطمئنم این نگاه را دارد که ما سه فدراسیون جهانی در چارچوب یک فدراسیون هستیم و به المپیک هم فکر می نماییم.
رئیس فدراسیون قایقرانی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه در صورت حذف بعضی از ماده های قایقرانی از المپیک پاریس اعتراض خواهد نمود یا نه، تصریح کرد: اگر من اعتراضی کنم سوال می کنند که در ان ماده ها مدال آور هستم یا نه و من آن موقع چه جوابی باید بدهم. مطمئنا اگر مدال آور بودم اعتراض می کردم و در این شرایط اگر من اعتراض کنم، بعنوان نامه نگاری معمولی تلقی می شود.

منبع:

1399/09/18
17:53:00
5.0 / 5
898
تگهای خبر: اردو , المپیك , بازی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری