كمك مالی 350 میلیون تومانی كمیته ملی المپیك به فدراسیون كاراته

كمك مالی 350 میلیون تومانی كمیته ملی المپیك به فدراسیون كاراته اسب من: بنا به درخواست فدراسیون كاراته و بمنظور پیشبرد برنامه های المپیكی كاراته كاران، كمیته ملی المپیك كمك مالی ویژه ای به این فدراسیون خواهد داشت.به گزارش اسب من به نقل از مهر، فدراسیون کاراته همچون ۴۶ فدراسیون دیگر تا حالا ۷۵ درصد بودجه مصوب سال جاری خودرا از کمیته ملی المپیک دریافت کرده است با این وجود مسئولان این رشته برای پیگیری برنامه های المپیکی خود متقاضی حمایت مالی ویژه تری از این کمیته شده اند.
درخواست فدراسیون کاراته برای دراین زمینه مورد تایید نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران در بازی های المپیک قرار گرفته و بر همین مبنا مراحل اداری آن در دستور کار قرار گرفته است. مقرر است کمیته ملی المپیک مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان به فدراسیون کاراته کمک مالی داشته باشد. این بودجه خارج از اعتبار مصوب ۹۹ کاراته در اختیار اهالی این رشته قرار می گیرد.

کاراته برای حضور در بازی های المپیک توکیو توسط سهمیه بهمن عسگری، حمیده عباسعلی، سارا بهمنیار و سجاد گنج زاده صاحب سهمیه شده است. این بازی ها مردادماه سال ۱۴۰۰ انجام می شود.
کشتی و بسکتبال دو رشته دیگری هستند که برای المپیک توکیو کسب سهمیه کرده اند. برمبنای درخواست های مطرح شده، کمیته ملی المپیک هفته گذشته به این دو فدراسیون هم کمک های مالی خارج از بودجه مصوب آنها داشت. ۴۵۰ و ۴۰۰ میلیون تومان میزان بودجه تخصیصی است که از جانب کمیته ملی المپیک به ترتیب در اختیار فدراسیون های کشتی و بسکتبال قرار گرفت.


منبع:

1399/09/09
22:42:46
5.0 / 5
1188
تگهای خبر: المپیك , بازی , رشته , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری