با حضور ۱۵ قایقران؛

تیم ملی قایقرانی مردان و زنان ایران در بندر انزلی اردو زد

تیم ملی قایقرانی مردان و زنان ایران در بندر انزلی اردو زد اسب من: اردوی تیم ملی قایقرانی ایران با هفت قایقران مرد و هشت قایقران زن در بندرانزلی شروع شد.به گزارش اسب من به نقل از مهر، اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی ایران با ۱۵ قایقران زن و مرد در بندر انزلی شروع شد.

سرمربی تیم ملی قایقرانی آب های آرام مردان عصر سه شنبه در حاشیه تمرین تیم ملی در تالاب انزلی به خبرنگار مهر، اظهار داشت: این نخستین اردوی تیم ملی بعد از تعطیلی اردوها به علت شیوع کرونا است.
ایرج اقلیمی اضافه کرد: آخرین اردوی تیم ملی در اسفندماه سال قبل در تهران برگزار شده بود و بعد از آن قایقرانان به علت شرایط موجود در شهرهای خود و زیر نظر مربیانشان تمرین می کردند.
وی افزود: این اردو جهت آمادگی قایقرانان برای حضور مقتدرانه در رقابت های انتخابی المپیک در اسفندماه سال جاری در تایلند برگزار شده و تمام تلاشمان این است که بچه ها سهمیه المپیک را از آن خود کنند.
سرمربی تیم ملی قایقرانی آب های آرام با اشاره به اینکه رقابت های انتخابی المپیک در ۱۲ ماده کایاک و کانو برای آقایان و بانوان برگزار می شود، اشاره کرد: با وجود اینکه شرایط کرونائی تأثیر خودرا بر تمرینات و میزان آمادگی قایقرانان گذاشته اما بچه ها انگیزه خوبی برای حضور در این رقابت ها و کسب سهمیه المپیک برای کشور دارند.
اقلیمی همین طور افزود: ورزشکاران حاضر در این اردو در رقابت های قهرمانی کشوری قایقرانی مهرماه امسال و توسط کمیته فنی فدراسیون انتخاب شده و به این اردو راه یافته اند.

قایقرانان را به بالاترین سطح آمادگی می رسانیم
سرمربی تیم ملی قایقرانی آب های آرام بانوان نیز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: این اردو برای نخستین بار بعد از بحران شیوع ویروس کرونا و با حضور هشت قایقران زن در انزلی برگزار می گردد.
مهسا مجللی اضافه کرد: تمام تلاشمان بر این است که بانوان قایقران به بالاترین سطح آمادگی خود برای کسب سهمیه المپیک در رقابت های تایلند برسند.
وی افزود: بانوان قایقران در چهار ماده، کایاک تک نفره ۲۰۰ متر، کایاک تک نفره ۵۰۰ متر، کانوی تک نفره ۲۰۰ متر و کانوی دو نفره ۵۰۰ متر در رقابت های انتخابی المپیک حضور داشته و می توانند در این مواد ورزشی برای تیم ملی ایران سهمیه کسب کنند.
مجللی با اظهار رضایت از وضعیت آمادگی افراد حاضر در این اردو، اشاره کرد: با عنایت به این که پیش از برگزاری این اردو با ورزشکاران و مربیانشان در ارتباط و تعامل بودیم، قسمتی از تمرینات با هماهنگی ما انجام می شد و هم اکنون هم از سطح آمادگی خوبی برخوردار می باشند.


منبع:

1399/09/06
16:54:23
5.0 / 5
976
تگهای خبر: اردو , المپیك , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری