رئیس فدراسیون تنیس:

زمان داریم و نمی خواهیم در انتخاب سرمربی عجله نماییم

زمان داریم و نمی خواهیم در انتخاب سرمربی عجله نماییم به گزارش اسب من رئیس فدراسیون تنیس اظهار داشت: زمان برگزاری مسابقات بین المللی هنوز مشخص نیست و در آرامش سرمربیان تیم های ملی را انتخاب می نماییم.داود عزیزی در گفتگو با ایسنا در مورد اینکه تعیین تکلیف سرمربیان تیم های ملی تنیس ایران بسیار زمان بر بوده است، بیان کرد: کمیته فنی در حال کار کردن روی این مسئله است و گزینه ها را بررسی می کند خیلی نمی خواهیم عجله نماییم و در کمال آرامش بررسی ها را انجام می دهد تا بهترین گزینه انتخاب گردد.

او در مورد طولانی شدن روند بررسی گزینه ها اظهار داشت: کمیته فنی چندین جلسه برگزار کرد و ابتدا فاکتورهای انتخاب سرمربی را مشخص کرد سپس از افرادی که نزدیک به این شاخص ها بود دعوت نمودند رزومه کاری خود ر ارسال نمایند و بیشتر افراد این کار را انجام دادند حالا بررسی رزومه ها در حال انجام می باشد. البته هنوز زمان برگزاری مسابقات بین المللی هم مشخص نشده است. بدین سبب اعضای کمیته فنی می توانند در آرامش گزینه ها را بررسی نمایند.
رئیس فدراسیون تنیس در پاسخ به این پرسش که باتوجه به حساسیتی که فدراسیون نسبت به انتخاب سرمربیان تیم های ملی دارد پس باید این انتظار را داشته باشیم که نفرات بعد از انتخاب، نتیجه ای متفاوت نسبت به سال های گذشته کسب کنند، اشاره کرد: تمام تلاش بر این است که این مهم اتفاق بیفتد اما زمانی شاهد این اتفاق خواهیم بود که تمام عوامل کامل و در اختیار باشند همچون سخت افزار، پشتیبانی از تیم ملی و راه اندازی کمپ های تیم ملی. برای موفقیت، فقط سرمربی تنها عامل نخواهد بود بلکه خیلی ازعوامل تاثیر خواهند گذاشت.
وی در مورد اینکه پرونده انتخاب سرمربیان تیم های ملی چه زمانی بسته می شود، اظهار داشت: در آینده نزدیک. فکر می کنم عجله نکنیم انتخاب خوبی خواهیم داشت.
عزیزی در پاسخ به این پرسش که مسابقات تنیس از چه زمانی شروع می شود، اصرار کرد ۴تا ۱۱ بهمن، مسابقات بین المللی جوانان را در جزیره کیش داریم و در حال امضای تفاهم نامه با مدیر عامل منطقه آزاد کیش هستیم تا برگزاری جام حذفی مردان و زنان و مسابقات تنیس با ویلچر و تنیس ساحلی را در جزیره کیش داشته باشیم. اگر شرایط کرونا به ما اجازه بدهد تا آخر سال این مسابقات را برگزار می نماییم.
منبع:

1399/09/05
13:12:30
5.0 / 5
1302
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری