حمایت مجلس از همگانی شدن ورزش؛

پاك فطرت: باید ظرفیت های مغفول ورزش همگانی را فعال نماییم

پاك فطرت: باید ظرفیت های مغفول ورزش همگانی را فعال نماییم به گزارش اسب من رئیس كمیته ورزش همگانی فراكسیون ورزش مجلس شورای اسلامی بر لزوم توجه بیشتر مجلس به مبحث ورزش همگانی و فعال شدن همه ظرفیت های دولت در این حوزه تاكید نمود.به گزارش اسب من به نقل از مهر، علیرضا پاک فطرت نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با حضور در برنامه «ایران فعال» شبکه تلویزیونی سلامت اظهار داشت: مجلس بررسی و اصلاح قوانین حوزه ورزش همگانی را وظیفه خود می داند و اعتقاد دارد سیاست های توسعه ورزش باید به سمت پیشگیری به جای درمان حرکت نماید.
پاک فطرت اضافه کرد: یکی از مهمترین سیاست های کمیته همگانی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، فعال سازی ظرفیت شهرداری ها و هم افزایی ظرفیت دستگاههای اجرایی می باشد و بدون این هم افزایی تحرک مورد نیاز جامعه و ورزش همگانی عملاً محقق نمی گردد.
عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در ادامه با تاکید بر ظرفیت بالقوه شهرداری ها در حوزه ورزش همگانی اضافه کرد: از راه ورزش می توانیم مردم را با شهرداری ها آشتی دهیم و حتی فضایی را فراهم نماییم که مردم با رضایت بیشتری عوارض شهرداری ها را پرداخت کنند، چونکه هزینه کرد شفاف و ملموس شهرداری ها در حوزه سلامت را به عینه مشاهده می کنند.
پاک فطرت در ادامه صحبت های خود ضمن قدردانی از تلاشهای صورت گرفته در وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ورزش های همگانی اظهار داشت: وزارت بهداشت هم باید در سیاست های خود بازبینی کند و امیدبخشی به زندگی مردم را در پیشگیری جستجو کند.
وی در انتها به لزوم ایفای نقش مجلس در هم افزایی بین دستگاههای اجرایی تصریح کرد و اضافه کرد: قرار گرفتن دستگاههای اجرایی در کنار هم با هدف همگانی شدن ورزش بهترین اتفاق است و مجلس تحقق این امر را با جدیت دنبال خواهد نمود.

1399/09/04
11:51:33
5.0 / 5
1441
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری