رئیس كمیته فنی واترپلو:

كرونا شنا و واترپلو را نابود كرد

كرونا شنا و واترپلو را نابود كرد رئیس كمیته فنی واترپلو اظهار داشت: كرونا ضرر جبران ناپذیری به ورزش زد و شنا و واترپلو نابود شد.علی محب رئیس کمیته فنی واترپلو در گفتگو با خبرنگار مهر درباره شروع به کار رقابت های لیگ برتر واترپلو اظهار داشت: هم اکنون وضعیت مشخص نمی باشد. قرار بود در آذرماه رقابت های لیگ برتر واترپلو آغاز شود اما با عنایت به شرایط به وجود آمده هنوز مجوز استخر برای شروع به کار داده نشده است.
رئیس و دبیر فدراسیون در حال رایزنی با وزارت ورزش، وزارت بهداشت و فدراسیون پزشکی هستند اما هم اکنون مجوزی صادر نشده است. بعید می دانم که بتوانیم رقابت های لیگ برتر واترپلو را در آذرماه داشته باشیم ولی اگر مجوز بدهند با عنایت به این که کارهای اولیه را انجام داده ایم در اواخر آذرماه استارت لیگ را خواهیم زد.
محب درباره برگزاری اردوهای تیم ملی هم اظهار داشت: تمرینات تیم ملی در استخر چهار فصل انقلاب در حال برگزاری است. به جهت اینکه ملی پوشان بتوانند شرایط بدنی خویش را تا حدودی حفظ کنند در هفته ۴ روز به مدت روزی ۲ ساعت در این استخر تمرین می کنند. فعلاً تیم ملی با این شرایط تمرینات خویش را پیگیری می کند.
رئیس کمیته فنی واترپلو درباره برگزاری رقابت انتخابی المپیک بین دو تیم ایران و قزاقستان هم اظهار داشت: فدراسیون خواهان برگزاری این دیدار است و نامه نگاری بسیاری انجام داده است تا دو تیم ایران و قزاقستان با یکدیگر رقابت داشته باشند. هم اکنون پاسخی از جانب فدراسیون جهانی شنا نیامده است و نمی دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد.
وی درباره «چیریچ» سرمربی تیم ایران اظهار داشت: چریک با فدراسیون در تماس است. منتظریم تا شرایط کرونا بهتر شود و وی در ایران حاضر شود. تمرینات زیر نظر رضایی برگزار می گردد. رضایی هم با چیریچ در ارتباط می باشد.
محب در انتها اظهار داشت: برای مردم ایران و جهان آرزوی سلامتی دارم. خبر خوشی در ارتباط با واکسن کرونا شنیده ایم که امیدوارم این واکسن به ایران هم برسد. ورزش ما ضرر جبران ناپذیری از کرونا دید و در واقع شنا و واترپلو نابود شد. استخری برای اهالی این رشته نداریم و فقط می توانیم ملی پوشان را در تمرینات داشته باشیم. امیدوارم این زیان ها جبران شود.

1399/09/01
16:27:09
5.0 / 5
1318
تگهای خبر: اردو , المپیك , پزشك , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری