از شنبه چه در انتظار ورزش ایران است؟

از شنبه چه در انتظار ورزش ایران است؟ اسب من: تصمیمات ستاد ملی مقابله با كرونا از شنبه تعطیلی و محدودیت جدی 2 هفته ای را برای مراكز استانها و 160 شهرستان را به همراه خواهد داشت.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد، اتفاقی که از شنبه می افتد این است که تمام مراکز استانها و ۱۶۰ شهرستان در وضعیت قرمز هستند و جز مشاغل یک که ضروری هستند، سایر مشاغل تعطیل هستند و سازوکار برای این محدودیت ها دیده شده است و جریمه ها بالاتر رفته و مشخص شده که چه کسی باید جریمه را اعمال و چه کسی باید نظارت کند.

طبق جدول گروه های شغلی، مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی در گروه شغلی دو، استخرهای سرپوشیده بعنوان گروه شغلی سه و باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد همچون کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه ورزشی سالنی بعنوان گروه شغلی چهار تعیین شده اند.

بنابر سخنان اظهار شده، تعطیلی مشاغل دو، سه و چهار در مراکز استانها و ۱۶۰ شهرستان قرمز از شنبه رقم خواهد خورد و اینطور باید شاهد تعطیلی مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی، استخرهای سرپوشیده، باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد همچون کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه ورزشی سالنی باشیم.

در مورد برگزاری رویدادهای ورزشی شامل لیگ ها و مسابقات اما ابهام جدی وجود دارد و با وجود اعلام ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش در خصوص این که مجوز برگزاری رویدادهای ورزشی شامل لیگ ها، مسابقات و اردوها کماکان به قوت خود باقی است، اما سخنگوی وزارت بهداشت از پیشنهاد تعطیلی لیگ های ورزشی به ستاد ملی کرونا آگاهی داده است که در این رابطه باید منتظر تصمیم نهایی ستاد ملی تا روز شنبه باشیم.

منبع:

1399/09/01
12:35:36
5.0 / 5
1195
تگهای خبر: آموزش , اردو , باشگاه , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری