ذوالفقارنسب:

بازیكنان فوتبال ۷ نفره به بهانه كرونا از تمرین غافل نشوند

بازیكنان فوتبال ۷ نفره به بهانه كرونا از تمرین غافل نشوند به گزارش اسب من رئیس انجمن فوتبال هفت نفره اظهار داشت: هر چند كرونا سبب شد تا نتوانیم برنامه های پیشبینی شده برای آماده سازی بازیكنان فوتبال هفت نفره را بموقع اجرا نماییم، اما نباید بهانه ای باشد تا بازیكنان از تمرینات خود غافل شوند.


بیژن ذوالفقارنسب در گفتگو با ایسنا، اظهار نمود: از سال قبل که مسئولیت تیم فوتبال هفت نفره را بر عهده گرفتم، برنامه های زیادی برای آماده سازی این تیم پیشبینی شده بود که متاسفانه کرونا سبب شد تا نتوانیم برنامه های خویش را بموقع اجرا نماییم.
او اظهار داشت: یکسال است که اردوهای این تیم تعطیل شده و ارتباط ما با بازیکنان تنها از راه فضای مجازی است که البته این گونه روش سیستماتیک نیست و نمی توانیم اقدام خاصی انجام دهیم. البته تصور می کنم تا زمانی که یک دستورالعمل خاص بر اساس پروتکل های بهداشتی نداشته باشیم امکان برگزاری اردو وجود ندارد.
ذوالفقارنسب خاطرنشان کرد: در این شرایط که امکان برگزاری اردو وجود ندارد به بازیکنان سفارش می نماییم که فعالیت بدنی خویش را داشته باشند تا سیستم ایمنی آنها کاهش پیدا نکند.
رئیس انجمن فوتبال هفت نفره افزود: تصمیم داشتیم از آذر اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره را برگزار نماییم که به علت تشدید بیماری کرونا باردیگر اردوها تعطیل شد.
او در آخر اضافه کرد: به تمام بازیکنان فوتبال سفارش می کنم که در چنین شرایطی تغذیه خویش را کنترل کنند و حرکات ورزشی متناسب داشته باشند و به بهانه کرونا از تمرینات خود غافل نشوند تا زمانی که به اردو دعوت می شوند از آمادگی بدنی خوبی برخوردار باشند.
منبع:

1399/08/30
23:18:44
5.0 / 5
1194
تگهای خبر: اردو , اسب , بازی , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری