۷ میلیارد آماده پرداخت است؛

شرط كمیته ملی المپیك برای تخصیص پایانی بودجه به ۴۷ فدراسیون

شرط كمیته ملی المپیك برای تخصیص پایانی بودجه به ۴۷ فدراسیون اسب من: كمیته ملی المپیك اعتبار لازم برای تخصیص مرحله پایانی بودجه مصوب فدراسیون ها را فراهم نموده است؛ این بودجه پس از دریافت گزارش عمكرد فدراسیون ها در اختیارشان قرار می گیرد.به گزارش اسب من به نقل از مهر، نیمه دوم سال جاری هنوز به میانه راه نرسیده با این وجود کمیته ملی المپیک تا به امروز ۷۵ درصد بودجه مصوب فدراسیون ها را در اختیارشان قرار داده و اعتبار لازم برای پرداخت ۲۵ درصد باقی مانده را هم تامین کرده است.
برای تخصیص مرحله چهارم و پایانی بودجه فدراسیون ها در امسال، کمیته ملی المپیک بیش از ۷ میلیارد تومان تامین اعتبار داشت است. با واریز این بودجه به حساب ۴۷ فدراسیون، سقف دریافتی ۹۹ آنها به صد درصد می رسد و بدین ترتیب حساب و کتاب کمیته و فدراسیون ها صفر خواهد شد.
کمیته ملی المپیک می خواهد طی هفته اول آذرماه مرحله نهایی تخصیص اعتبار به فدراسیون ها را به نتیجه برساند. این کمیته برای انجام این مهم متقاضی دریافت گزارش عملکرد فدراسیون ها شده است.
این گزارش عملکرد باید گویای فعالیت ها و برنامه های اجرائی فدراسیون ها در ازای دریافت سه اولین مرحله بودجه از کمیته ملی المپیک باشد. این کمیته طی مکاتبه با فدراسیون ها از آنها خواسته تا این گزارش را در اختیار داشته باشد.
کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به این مساله در پاسخ به این پرسش که «احتمال دارد گزارش عملکرد دریافتی از فدراسیون ها در میزان بودجه تخصیصی مرحله چهارم به آنها تغییری ایجاد کند؟»، اظهار داشت: کمیته ملی المپیک برمبنای بودجه مصوب فدراسیون در امسال، اقدام لازم برای پرداختی مرحله چهارم را انجام می دهد. بدین سبب گزارش عملکرد تغییری در رقم واریزی این مرحله ایجاد نمی کند اما ما باید مستندات لازم برای چگونگی هزینه کرد اعتباری که در اختیار فدراسیون ها قرار می دهیم را داشته باشیم. این مستندات برای تصمیم گیری های بعدی لازم است.
دبیرکل کمیته ملی المپیک همین طور اصرار کرد که فوتبال سهمی در پرداختی ها ندارد. وی اظهار داشت: در سه مرحله قبلی فدراسیون فوتبال هیچ سهمی از اعتبارات تخصیصی کمیته ملی المپیک نداشت. در کل این فدراسیون طی سال جاری هیچ کمک مالی از کمیته نگرفته است.


منبع:

1399/08/30
16:44:43
5.0 / 5
1409
تگهای خبر: المپیك , فدراسیون , فوتبال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری