با وجود محدودیت های كرونایی؛

مسجدی: لیگ های فعال تا اطلاع ثانوی پیگیری می شوند

مسجدی: لیگ های فعال تا اطلاع ثانوی پیگیری می شوند اسب من: بگفته سرپرست فدراسیون پزشكی ورزشی و با وجود محدودیت های پیش رو برای كنترل شرایط كرونا برگزاری تمام فعالیت ها و لیگ های باشگاهی به قوت خود باقی است.محمد اسد مسجدی در گفتگو با خبرنگار مهر و در پاسخ به این پرسش که «با توجه به برنامه مصوب برای محدودیت های دو هفته ای کرونائی در کشور، تصمیم جدیدی در ارتباط با کارهای ورزشی و به خصوص مسابقات باشگاهی گرفته نمی شود؟»، اصرار کرد که فعلاً هیچ تغییری در ارتباط با دستورالعمل های قبلی ایجاد نشده است.
وی اشاره کرد: برگزاری تمام فعالیت ها و رویدادهای ورزشی که قبل از این مجوز لازم را از ستاد مبارزه با کرونا در ورزش و فدراسیون پزشکی ورزشی گرفته بودند به قوت خود باقی است. این برنامه ها کماکان طبق پروتکل های بهداشتی و مورد تاکید پیگیری خواهند شد.
سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی اشاره کرد: این فعالیت ها و برنامه ها شامل لیگ های باشگاهی در همه رشته ها و همچون فوتبال هم می شوند.
مسجدی اشاره کرد: باتوجه به شرایط فعلی مجوز جدیدی برای فعالیت ها و شروع به کار صادر نشده اما تغییری هم در تصمیمات قبل اعمال نشده است. بدین سبب تا اطلاع ثانوی کارهای ورزشی در رشته های مختلف طبق روال قبل پیگیری می شود مگر اینکه تصمیم جدید اتخاذ شود.
سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی اظهار داشت که هر تصمیم جدیدی با هماهنگی وزارت بهداشت و ستاد ملی مبارزه با کرونا و طبق مصوبات این دو نهاد اتخاذ و اطلاع رسانی می شود.


منبع:

1399/08/29
12:14:41
5.0 / 5
1292
تگهای خبر: باشگاه , پزشك , رشته , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری