ملایی در دیدار با مدیركل فرهنگی و امور تربیتی سازمان امور زندان ها:

ورزش باید مسیر بازگشت به خانه را برای زندانیان كوتاه تر كند

ورزش باید مسیر بازگشت به خانه را برای زندانیان كوتاه تر كند رئیس فدراسیون ورزش های همگانی اظهار داشت: باید به سمتی برویم كه ورزش برای زندانیان مسیر بازگشت به خانه را كوتاه تر كند.به گزارش اسب من به نقل از فدراسیون ورزش های همگانی، افشین ملایی در آئین عقد تفاهم نامه فی درخلال فدراسیون ورزش های همگانی و سازمان زندان های کل کشور ضمن بیان این مطلب اضافه کرد: باید به سمتی برویم که ورزش برای زندانیان مسیر بازگشت به خانه را کوتاه تر کند، یعنی هم زندانی و هم زندان بان از این آگاهی و انگیزه برخوردار باشند که اهتمام به امر به ورزش برابر با مدیریت تضاد، کاهش لطمه های اجتماعی و روانی است.
ملایی با اشاره به رویکرد بازاریابی اجتماعی فدراسیون ورزش های همگانی اشاره کرد: نظر به تاکید بازاریابی اجتماعی بر روی نیاز مخاطب، ابتدا باید نیازهای حرکتی گروه هدف را در نظر داشت. بی شک توسعه ورزش همگانی در میان مددجویان زندان های سراسر کشور اثرات قابل توجهی دارد، نظم پذیری، تسهیل پروسه بازگشت به اجتماع، بهسازی شرایط روانی و کاهش بزه ارمغان توسعه ورزش در میان مددجویان سراسر کشور است.

وی در خاتمه اشاره کرد: این تفاهم نامه گامی مثبت و برگ برنده نظام جمهوری اسلامی در محیط بین الملل است، مگر چند نهاد ورزشی در سراسر دنیا وجود دارد که به دنبال توسعه ورزش زندانیان خود است. ان شاءالله به همت سازمان توسعه فعالیت بدنی تا یک ماه آتی برنامه چهار سیستم اصلی مدنظر بازاریابی اجتماعی تدوین و پیاده سازی خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش همگانی، افشین ملایی رئیس این فدراسیون بامداد امروز یکشنبه با حضور در سازمان زندان ها تفاهم نامه همکاری را با حجت الاسلام علی تهامی مدیرکل فرهنگی و امور تربیتی سازمان امور زندان ها امضا کرد.

1399/08/25
20:44:37
5.0 / 5
1478
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری