علی نژاد در مجمع اتومبیلرانی:

امكان برگزاری انتخابات را نداریم

امكان برگزاری انتخابات را نداریم معاون وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: امیدورام هر چه زودتر بتوانیم انتخابات را برگزار نماییم ولی باتوجه به شیوع گسترده كرونا، فعلاً چنین كاری مقدور نیست.به گزارش اسب من به نقل از مهر، مهدی علی نژاد در مجمع عمومی عادی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی گفت: فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی وظایف و اهدافی در حوزه همگانی و حرفه ای دارد ولی هنوز به جایگاه اصلی خود نرسیده است.
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش افزود: فدراسیون در حوزه قهرمانی، جایگاه مشخصی در آسیا و جهان ندارد و هزینه ۱۶ میلیون تومانی اعزام ها در سال ۹۸ نشان میدهد که کار جدی در این مورد انجام نشده و جای تاسف دارد.
معاون وزیر ورزش افزود: در زمینه همگانی هم اگر فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی بتواند، نقش خودرا به خوبی ایفا کند، فرهنگ سازی بزرگ و مهمی صورت خواهد گرفت. در این مورد هم هنوز به اهداف خود نرسیده ایم.
علی نژاد در مورد ماجرای واردات موتورهای ورزشی اظهار داشت: اختیار و امتیاز واردات موتور ورزشی به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی واگذار شده بود که تبعاتی برای این فدراسیون داشت. من به جهت اینکه شبهات از بین برود، این امتیاز و اختیار را لغو کردم و کارگروهی در وزارت ورزش با مشارکت فدراسیون تشکیل شد تا ضمن بازبینی بخشنامه واردات موتور، مجوز این کار به قهرمانان ورزشی داده شود.
وی اشاره کرد: در واقع، حق یک امضای طلایی به رئیس فدراسیون در مورد واردات موتور اعطا شده بود که به خودی خود، شبه برانگیز است. اینگونه اقدامات و تصمیمات نباید موجب حاشیه سازی شود. بازبینی در بخشنامه واردات موتور انجام شده و به زودی به فدراسیون ابلاغ خواهد گردید.
علی نژاد در مورد انتخابات فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اظهار داشت: امیدوارم هر چه زودتر بتوانیم انتخابات را برگزار نماییم ولی باتوجه به شیوع گسترده کرونا، فعلاً چنین کاری مقدور نیست.

1399/08/23
12:59:55
5.0 / 5
1213
تگهای خبر: فدراسیون , قهرمان , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری