رواسی:

وزنه برداران پارالمپیكی بیشترین مدال را در توكیو خواهند داشت

وزنه برداران پارالمپیكی بیشترین مدال را در توكیو خواهند داشت به گزارش اسب من سرمربی تیم ملی پاراوزنه برداری با بیان اینكه كرونا هیچ تاثیری بر روی عملكرد وزنه برداران پارالمپیكی نداشته است، اظهار داشت: تلاش بر این است كه در ۶ سهمیه به دست آمده، بیشترین مدال ها را در توكیو كسب نماییم.


علی اصغر رواسی در گفت و کو با ایسنا، درباره وضعیت وزنه برداران پارالمپیکی از زمان انتشار کرونا اظهار نمود: از زمان انتشار کرونا تمرینات متوقف نشده و هر کدام از وزنه برداران در شهرستانهای خود با هماهنگی مربی تیم ملی تمرینات انفرادی خویش را پیگیری کرده اند و هم اکنون شرایط راضی کننده ای دارند.
وی اظهار داشت: هم اکنون روح الله رستمی و نادر مرادی هم در سالن وزنه برداری فدراسیون با رعایت پروتکل های بهداشتی تمرینات خویش را مدتی است که آغاز کرده اند و شرایط خوبی دارند. ازاین رو از زمان انتشار کرونا نه تنها وزنه برداران گرفتار افت نشده اند، بلکه رکورد آنها هم ارتقاء پیدا کرده و این جای امیدواری است که در چند ماه باقی مانده تا پارالمپیک، وزنه برداران در اوج آمادگی قرار دارند.
وی اظهار داشت: تنها مشکلی که وجود دارد زمان برگزاری اردوی تیم ملی است که منتظر صدور مجوز هستیم تا برنامه های پیشبینی شده را عملیاتی نماییم.
سرمربی تیم ملی پاراوزنه برداری اضافه کرد: هم اکنون ۶ سهمیه برای پارالمپیک توکیو کسب شده که شرایط همه آنها راضی کننده است. البته زمانی ما می توانیم ارزیابی دقیقی نسبت به عملکرد وزنه برداران داشته باشیم که اردو تشکیل گردد. متاسفانه یکسال است که نه اردویی تشکیل شده و نه تیم به مسابقه ای اعزام شده است و این شرایط خوبی نیست. ورزشکاری که در کوران مسابقات قرار نگیرد از نظر روحی و روانی بهم می ریزد و نمی تواند به نتیجه مطلوبی برسد.
وی افزود: تلاش ما این است که وزنه برداران را از نظر روحی و روانی آماده نماییم تا اگر در شرایط مسابقات قرار گرفتند گرفتار افت رکورد نشوند.
رواسی در انتها پیرامون این پرسش که با عنایت به پیشبینی برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در وزنه برداری، آیا امکان برگزاری وجود دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات قهرمانی کشور بستگی به شرایط بیماری کرونا و مجوز ستاد ملی مبارزه با کرونا دارد که اجازه برگزاری را به ما بدهند یا خیر. هنوز هیچ چیزی برای برگزاری این مسابقات معلوم نیست.
منبع:

1399/08/21
22:21:25
5.0 / 5
1304
تگهای خبر: اردو , المپیك , بیماری , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری