در مجمع عمومی انجام می شود؛

بررسی عملكرد مالی و فنی سال ۹۸ شطرنج در حضور رئیس پیشین

بررسی عملكرد مالی و فنی سال ۹۸ شطرنج در حضور رئیس پیشین به گزارش اسب من مجمع عمومی فدراسیون شطرنج به منظور بررسی عملكرد مالی و فنی سال قبل این فدراسیون فردا برگزار می ‎شود، رئیس پیشین فدراسیون هم از افراد حاضر در مجمع است.به گزارش اسب من به نقل از مهر، آکادمی ملی المپیک فردا سه شنبه میزبان مجمع عمومی فدراسیون شطرنج است. البته در جهت اعمال محدودیت های کرونایی این مجمع به صورت وبینار برگزار می گردد بدین صورت که نمایندگان ۳۱ هیات استانی به صورت آنلاین در جریان روند نشست قرار می گیرند.
مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ریاست مجمع عمومی را بر عهده دارد که در محل برگزاری آن حاضر خواهد بود. محسن سمیع زاده دبیر مجمع و فرهاد نیکوخصال سرپرست فدراسیون همراه با پرهام مقصودلو، احسان قائم مقامی و سارا خادم الشریعه از افرادی هستند که در محل برگزاری مجمع حضور خواهند داشت.
برگزاری مجامع عمومی فدراسیون ها در هر سال به بررسی عملکرد سال قبل آنها در حوزه های مالی و فنی اختصاص دارد. بدین ترتیب بحث و بررسی در مجمع روز سه شنبه فدراسیون شطرنج پیرامون عملکرد مالی و فنی ۹۸ این فدراسیون بود یعنی دوره ای که مهرداد پهلوان زاده ریاست شطرنج کشور را بر عهده داشت.
البته بررسی مسائل مالی توسط خزانه دار و بازرس فدراسیون انجام می شود اما حضور پهلوان زاده در مجمع هم می تواند فرصتی باشد برای وی و دفاع از عملکردش.
مهرداد پهلوان زاده بعنوان نماینده داوران عضو مجمع فدراسیون شطرنج است و بر همین مبنا در مجمع روز سه شنبه هم شرکت خواهد داشت.
مجمع عمومی فدراسیون شطرنج از ساعت ۱۰ شروع می شود.

1399/08/19
15:06:05
5.0 / 5
1402
تگهای خبر: آنلاین , المپیك , شركت , شطرنج
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری