بدقولی شركت توسعه و تجهیز در بازسازی زمین چمن ناشنوایان

بدقولی شركت توسعه و تجهیز در بازسازی زمین چمن ناشنوایان اسب من: در صورتیكه یكسال است بازسازی زمین چمن مصنوعی ناشنوایان در دستور كار شركت توسعه و نگهداری اماكن ورزشی قرار گرفته و این تیم در اسفند باید در انتخابی المپیك ناشنوایان شركت كند، اما هنوز وضعیت بازسازی این زمین چمن در هاله ای از ابهام قرار دارد.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، سال قبل بعد از بازدیدی که وزیر ورزش و جوانان به همراه کریمی مدیر عامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از مجموعه ورزشی ناشنوایان قبل از اعزام این تیم به بازیهای آسیایی هنگ کنگ داشتتد، کریمی قول بازسازی بخش هایی از این مجموعه و به ویژه زمین چمن مصنوعی این مجموعه که شرایط نامناسبی برای تمرین فوتبالیست های ناشنوا دارد و به حالت آسفالت تبدیل گشته است را داد. همین طور وی در جریان نشست خبری که امسال برگزار شد، اعلام نمود که اعتبار کافی برای بازسازی مجموعه ورزشی ناشنوایان نداریم اما بازسازی زمین چمن مصنوعی این مجموعه در دستور کار شرکت توسعه است و در نخستین فرصت بازسازی را شروع خواهیم کرد.
این در حالیست که هادی رحمتی معاون فنی و عمرانی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی درباره زمان شروع این پروژه به خبرنگار ایسنا، اظهار داشت: واقعیت امر این است که کریمی دستور اجرای این پروژه را به من داده است، اما برای انجام آن مشکل اعتباری داریم.
وی اظهار داشت: بازسازی زمین چمن مصنوعی ناشنوایان چیزی بیش از ۳میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه دارد که هنوز نتوانسته ایم این مبلغ را تامین اعتبار نماییم.
رحمتی اشاره کرد: این زمین چمن به حالت آسفالت درآمده و امکان بازسازی باردیگر آن وجود ندارد، باید چمن را جمع نماییم و چمن باردیگر ای در این مجموعه راه اندازی شود تا قابلیت بهره برداری داشته باشد.
او در آخر اشاره کرد: چون اعتبار پایدار وجود ندارد بطور دقیق نمی توانم بگویم چه زمانی قادر به انجام این پروژه هستیم، اگر اعتبار لازم تامین گردد بلافاصله کار را آغاز خواهیم کرد.
به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی ناشنوایان در حالی شرایط نامناسبی دارد که فوتبالیست های ناشنوا کمتر از ۴ ماه دیگر باید در رقابت های انتخابی المپیک ناشنوایان در مالزی شرکت نمایند.
منبع:

1399/08/18
13:41:29
5.0 / 5
1082
تگهای خبر: اسب , المپیك , بازی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری