آغاز نشست های داخلی؛

برگزاری هیات اجرائی كمیته ملی المپیك پس از سه هفته

برگزاری هیات اجرائی كمیته ملی المپیك پس از سه هفته اسب من: هیات رئیسه و اجرائی كمیته ملی المپیك هفته آینده در حالی تشكیل جلسه می دهد كه طی سه هفته گذشته به سبب بحران كرونا و لغو نشست های داخلی این كمیته هیچ نشستی نداشت.به گزارش اسب من به نقل از مهر، اعضای هیات رئیسه و هیات اجرائی کمیته ملی المپیک معمولاً هر دو هفته یک دفعه تشکیل جلسه می دهند تا مهمترین موضوعات در رابطه با این کمیته را بررسی و در مورد آنها تصمیم گیری کنند.
طبق روال همیشه آنها باید هفته گذشته نشست جدید خودرا تشکیل می دادند. این جلسه اما به خاطر پاندمی کرونا و اعلام لغو نشست ها و جلسات داخلی کمیته ملی المپیک برگزار نشد.
با مساعدتر شدن شرایط و همین طور مجوز ستاد مبارزه با کرونا برای برگزاری نشست هایی با حداکثر ۱۵ نفر، تشکیل جلسات هیات اجرائی کمیته ملی المپیک هم مجدد در برنامه این کمیته قرار گرفت.
بدین ترتیب یکشنبه هفته آینده و پس از سه هفته نشست جدید اعضای هیات رئیسه و اجرائی کمیته ملی المپیک در محل این کمیته انجام خواهد شد. این هفتاد و دومین نشست آنهاست که به ریاست سید رضا صالحی امیری انجام می شود.
تشریح برنامه های فدراسیون ورزش های ناشنوایان توسط مهران تیشه گران رئیس این فدراسیون و بررسی طرح پیشنهادی برای روز جهانی قایقرانی در حضور علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون مربوطه دستورالعمل های تعیین شده برای این جلسه هستند.
هفتاد و دومین نشست اعضای هیات رئیسه و هیات اجرائی کمیته ملی المپیک از ساعت ۱۰ شروع شده و به مدت سه ساعت ادامه خواهد داشت.


منبع:

1399/08/17
19:30:57
5.0 / 5
1069
تگهای خبر: المپیك , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری