فرامرزیان در نشست خبری مطرح كرد

پاداش سال۹۷ قهرمانان تاپایان سال پرداخت می شود

پاداش سال۹۷ قهرمانان تاپایان سال پرداخت می شود به گزارش اسب من معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان از پرداخت پاداش باقیمانده سال ۹۷ تا آخر سال جاری اطلاع داد و اظهار داشت: تلاش داریم تا با همكاری سازمان برنامه و بودجه پاداش سال ۹۸ را هم در صورت تخصیص اعتبار پرداخت نماییم.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، ژاله فرامرزیان امروز در نشست خبری که در سالن اجتماعات وزارت ورزش و جوانان در هفته پدافند غیرعامل برگزار شد، اظهار نمود: اقداماتی درباره بهسازی اماکن ورزشی بزرگ در تهران ها و استان ها با همکاری شرکت توسعه انجام داه ایم تا در شرایط خاص امنیت لازم را داشته باشند.
وی ادامه داد: تعاملی با معاونان وزارت ورزش برقرار کردیم تا الزامات رعایت پدافند غیرعامل را در دو حوزه ورزش و جوانان و مبتنی بر سند استراتژیک طراحی و تدوین کردیم.
معاون وزیر ورزش اظهار داشت: این وزارتخانه جزو اولین دستگاه هایی است که در شرایط خاص نظیر سیل و زلزله و... اماکن خویش را در اختیار شرایط بحران قرار داده است.
فرامرزیان اظهار داشت: اقدامات بازدارنده را در شرایط خاص انجام دادیم و همینطور اقدامات پیشگیرانه با رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط کرونا به صورت مفصل دنبال می نماییم.
معاون وزیر تصریح کرد: تولیدات خوبی درباره محتوای پدافند غیرعامل در حوزه ورزش انجام شده است، در حقیقت پدافند غیرعامل مجموعه اقدامات غیرمسلحانه ای است که در صورت بروز حادثه برای مدیریت بحران در شرایط اقدامات نظامی و غیرنظامی پیشبینی شده است.
وی ادامه داد: اقدامات ما در پدافند غیرعامل غیرمسلحانه است و نقش افزایش بازدارندگی و جلوگیری از صدمه به مردم را دارد که تلاش می نماییم آوزش هایی هم در این حوزه عرضه دهیم.
فرامرزیان همینطور درباره نقش سمن ها و سازمان های مردم نهاد در پدافند غیر عامل اظهار داشت: ما بیشتر از سه هزار سمن داریم که آنها می توانند خدمات خوبی درباره کاهش صدمه به مردم در شرایط خاص ارائه دهند که وزارت ورزش همیشه در زمان بروز حوادث و بحران ها پیش قدم بوده و اقدامات لازم را انجام داده است.
فرامرزیان همینطور درباره آمار زیاد کرونا در میان ورزشکاران اظهار داشت: درباره رشته های تخصصی متولی این مسأله فدراسیون پزشکی و ستاد ملی مبارزه با کرونا است و انجام فعالیت ورزشی یا مسابقات و اردوها معطوف به تصمیم ستاد کرونا در تهران و استان ها است. البته در این حوزه باید پروتکل های بهداشتی را رعایت نماییم تا مشکلی برای ورزشکار پیش نیاید. هر چند فدراسیون پزشکی به صورت مرتب در حال رصد کردن این موارد در شرایط کرونا است.
فرامرزیان اظهار داشت: در شروع کرونا وزارت ورزش فضاهای خوابگاه های ورزشی و حتی سالن ها را بعنوان نقاهتگاه بیماران کرونایی قرار می دهد و این مسئله در صورت نیاز تداوم خواهد داشت.
فرامرزیان در ادامه درباره بودجه تخصیص یافته به فدراسیون ها اظهار نمود: ما به میزان بودجه ای که اختصاص می دهند توزیع می نماییم، ابتدای سال رقم تخصیصی خیلی کم بود و بعد با منابع جدیدی که جذب شد توانستیم اعتباری را به فدراسیونها تخصیص دهیم. ازاین رو مرحله نخست از بودجه ۲۷صدم درصد را که دریافت کردیم پنج درصد به فدراسیون ها دادیم تا به هیات های استانی تخصیص دهند.
وی درباره پاداش قهرمانان هم اظهار داشت: پاداش باقیمانده سال ۹۷ منهای بازی های آسیایی جاکارتا که پرداخت شده در حال انجام می باشد و تلاش داریم تا آخر سال با مساعدت سازمان برنامه و بودجه و در صورت تخصیص یودجه پاداش سال ۹۸ را هم پرداخت نماییم.
معاون وزیر ورزش درباره اعتبار هفت میلیارد ریالی برای تکمیل خوابگاه تیر و کمان اظهار داشت: قرار شد از محل ۲۷صدم درصد در بخش عمرانی به اعتبارات شرکت توسعه اضافه شود و شرکت توسعه اماکن ورزشی قول داد که این رقم را در اختیار پیمانکار قرار دهد اگر انجام نشود این رقم در انتهای سال از شرکت توسعه کسر خواهد شد.
منبع:

1399/08/12
19:26:55
5.0 / 5
1396
تگهای خبر: اردو , بازی , پزشك , تخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری