مجمع جهانی دوسالانه فدراسیون جهانی گلف برگزار گردید

مجمع جهانی دوسالانه فدراسیون جهانی گلف برگزار گردید وبینار مجمع جهانی دوسالانه فدراسیون جهانی گلف با حضور عزیزی رئیس فدراسیون اجرا شد.به گزارش اسب من به نقل از مهر، نشست دوسالانه رؤسای فدراسیون های گلف کشورهای دنیا به صورت وبینار و با حضور اکثریت اعضا برگزار گردید و فدراسیون گلف با ۲ حق رأی عزیزی رئیس فدراسیون و نازنین شهرکی بعنوان نماینده ملی پوشان در این اجلاس شرکت کرد.
مجتبی صفی پور رئیس کمیته بین الملل فدراسیون گلف در این خصوص اضافه کرد: ازجمله موضوعات مطرح شده در دستور جلسه این نشست می توان به برگزاری انتخابات برای انتخاب میزبان مسابقات قهرمانی گلف آماتور جهان در سال ۲۰۲۳ از بین دو شهر سنگاپور و دبی، به روزرسانی و عرضه گزارش های مالی و گزارش مدیران اجرایی فدراسیون بین المللی گلف به حاضرین اشاره نمود. همینطور به روزرسانی شرایط گلف در بازی های المپیک جوانان داکار سنگال ۲۰۲۶، بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، ۲۰۲۴ پاریس و ۲۰۲۸ لس آنجلس و … از دیگر مسائل مطرح شده در این جلسه بود.
وی افزود: در انتها این نشست، پیشنهاد رئیس فدراسیون گلف ایران، در مورد برگزاری نخستین دوره مسابقات بین المللی بین رؤسای فدراسیون های گلف دنیا بعنوان شرکت کننده در مسابقه به میزبانی احتمالی تهران، مورد موافقت اولیه مقامات فدراسیون جهانی قرار گرفت. متن این پیشنهاد توسط آنتونی اسکانلون، مدیر ارشد اجرایی فدراسیون جهانی قرائت و مقرر شد در نشست آتی هیأت رئیسه فدراسیون جهانی بعنوان یکی از موضوعات کلیدی در دستور کار قرار گیرد.

1399/08/01
21:26:43
5.0 / 5
1468
تگهای خبر: المپیك , بازی , رشد , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری