خرم:

مشكلی برای برگزاری اردوی ورزشكاران رزمی نداریم

مشكلی برای برگزاری اردوی ورزشكاران رزمی نداریم به گزارش اسب من نایب رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی اظهار داشت: هر چند به خاطر كرونا مدال های بین المللی زیادی را از دست دادیم اما از برنامه های خود عقب نیستیم و به دنبال برگزاری اردوها در دو رشته سامبو و پنچاك سیلات هستیم.


همایون خرم در گفتگو با ایسنا درباره زمان شروع اردوهای تیم های ملی ورزش های رزمی اظهار نمود: ما مشکلی برای برگزاری اردو نداریم و ستاد ملی مبارزه با کرونای وزارت ورزش مجوز برگزاری اردو را با رعایت پروتکل های بهداشتی داده است. البته برگزاری اردوها بستگی به برنامه سازمان تیم های ملی دارد که مقرر است پیشنهادات خویش را برای برگزاری اردو به ما بدهد تا زودتر اردوها را در دو رشته سامبو و پنچاک سیلات برگزار نماییم.
او اظهار داشت: سال آینده چون مسابقات قهرمانی آسیا داخل سالن را در دو رشته سامبو و پنچاک سیلات داریم، هدف گذاری ما بر این است تا با شناسایی ورزشکاران برتر سال قبل زمینه برگزاری اردو را در این دو رشته فراهم نماییم.
خرم تصریح کرد: قرار بود در نیمه دوم سال به منظور استعدادیابی و شناسایی ورزشکاران این دو رشته جهت شرکت در مسابقات ایندورگیمز مسابقات قهرمان کشور و انتخابی تیم ملی را برگزار نماییم که به خاطر تشدید بیماری کرونا فعلا امکان برگزاری مسابقات را نداریم و مجبوریم ورزشکارانی که در سال قبل به تیم ملی سامبو و پنچاک سیلات دعوت شده بودند، آنها را شناسایی و به اردوها دعوت نماییم. البته این مسئله باز هم بستگی به نظر مدیر سازمان تیم های ملی دارد که در این حوزه چه پیشنهادی داشته باشند.
نایب رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی خاطرنشان کرد: به علت لغو تمام رویدادهای بین المللی تا آخر ۲۰۲۰، بسیاری از برنامه ها عقب نیستیم و عجله ای هم برای برگزاری اردوها نداریم. تنها برنامه ما آماده سازی ورزشکاران دو رشته سامبو و پنچاک سیلات است تا بتوانیم در مسابقات سال آینده حضور موفقی داشته باشیم.
وی در پاسخ به این پرسش که کرونا چه تأثیری در اجرای برنامه های این فدراسیون داشته است؟ اظهار داشت: به هر صورت همان گونه که کرونا بر روی برنامه های سایر فدراسیون های ورزشی تأثیر منفی داشته است، در اجرای برنامه های فدراسیون ما هم بی تأثیر نبوده و در خلال چند ماه گذشته تلاش کردیم از راه فضای مجازی برنامه های آموزشی خویش را پیش ببریم. تنها مشکل ما برگزار نشدن اردوها بود که از راه فضای مجازی امکان فراهم کردن شرایط برای برگزاری اردوها را نداشتیم. با این وجود از برنامه های خود عقب نیستیم و تلاش می نماییم برنامه های خویش را با همین روند ادامه دهیم تا ببینیم شرایط این بیماری در آینده چگونه خواهد بود.
او در انتها اضافه کرد: برپایه مجوزی که از جانب ستاد ملی مبارزه با کرونا وزارت ورزش برای برگزاری اردوهای خود با رعایت پروتکل های بهداشتی دریافت کردیم، تلاش داریم زودتر اردوهای خویش را در این دو رشته آغاز نماییم تا زمانی کافی برای آماده سازی تیم های خود برای حضور در مسابقات داخل سالن آسیا داشته باشیم.
منبع:

1399/07/29
00:33:30
5.0 / 5
1567
تگهای خبر: آموزش , اردو , بیماری , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری