روز دوشنبه انجام می شود؛

برگزاری نشست سرپرست كاروان ایران با كمیته برگزاری پارالمپیك توكیو

برگزاری نشست سرپرست كاروان ایران با كمیته برگزاری پارالمپیك توكیو به گزارش اسب من نشست هماهنگی سرپرست كاروان ایران در بازی های پارالمپیك ۲۰۲۰ توكیو با كمیته برگزاركننده این بازی ها دوشنبه به صورت وبینار برگزار می شود.به گزارش اسب من به نقل از مهر، برگزاری جلسه هماهنگی کمیته برگزارکننده بازی های پارالمپیک توکیو با سرپرستان کاروان کشورهای شرکت کننده در این بازی ها به علت شرایط پاندمی کرونا و محدودیت در برگزاری نشست ها به صورت وبینار برگزار می شود.
این نشست روزدوشنبه برگزار می گردد و هادی رضایی که سرپرستی کاروان اعزامی ایران به توکیو را بر عهده دارد در آن شرکت خواهد داشت.
در این نشست آنلاین، برگزارکنندگان پارالمپیک توکیو گزارشی از اقدامات انجام شده پیرامون این بازی ها و به خصوص شرایط برگزاری آن در دوره کرونا عرضه می دهند. سرپرستان کاروان کشورهای مختلف هم ضمن مرور آنچه برای اعزام ورزشکاران شان به توکیو انجام داده اند، می توانند ابهامات خویش را با طرح سوال برطرف کنند.
البته به سرپرست کاروان ورزش کشورها فرصت داده شده تا جمعه شب پرسش های خود پیرامون بازی های پارالمپیک توکیو را در اختیار برگزارکنندگان این بازی ها قرار دهند تا در جریان نشست وبینار روز دوشنبه مطرح و پاسخ داده شوند.


منبع:

1399/07/27
18:56:08
5.0 / 5
1478
تگهای خبر: آنلاین , المپیك , بازی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری