با ارسال صورتحساب جدید؛

بدهی ستاد مبارزه با دوپینگ ایران به آزمایشگاه كلن113 هزار یورو شد

بدهی ستاد مبارزه با دوپینگ ایران به آزمایشگاه كلن113 هزار یورو شد اسب من: ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (نادو) بتازگی صورتحساب جدیدی از آزمایشگاه كلن آلمان دریافت كرده كه حكایت از افزایش بدهی این ستاد به بیش از 113 هزار یورو دارد.به گزارش اسب من به نقل از مهر، آزمایشگاه کلن آلمان طرف قرارداد ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (نادو) برای آنالیز نمونه گیری های به عمل آمده از ورزشکاران کشورمان است.
این آزمایشگاه بابت هر مرحله نمونه های دریافتی از ایران، صورتحساب جداگانه ای برای نادو ارسال می کند و در آن ضمن تعیین رقم پرداختی، آخرین زمان مقرر برای انجام آنرا هم مشخص می کند.
جدیدترین صورتحساب دریافتی نادو از آلمانی ها مربوط به ۵۲ نمونه ای است که بتازگی به آزمایشگاه کلن ارسال شده. در این صورتحساب که دو روز پیش به ستاد ملی مبارزه با دوپینگ ایمیل شد، ۱۰ هزار یورو هزینه آنالیز اولیه این تعداد نمونه عنوان شده است.
ستاد ملی مبارزه با دوپینگ در حالی این صورتحساب جدید را از آزمایشگاه کلن دریافت کرده که بابت چهار صورتحساب قبلی مبلغ ۹۳.۳۸۸ یورو به متخصصان و پزشکان آلمانی بدهکار بود.
در هر یک از صورتحساب های ارسالی از طرف آلمان، زمانی بعنوان مهلت پرداخت تعیین می شود اما نادو به خاطر مشکلات تحریم تا به امروز موفق به تسویه حساب نشده است. در صورتحساب جدید هم حدود یک ماه به نادو مهلت داده شده است.
آزمایشگاه قطر دیگر آزمایشگاهی است که ستاد ملی مبارزه با دوپینگ برای آنالیز تست دوپینگ ورزشکاران کشورمان با آن همکاری دارد. نادو به قطری ها هم ۹.۷۱۵ دلار بدهکار است.


منبع:

1399/07/19
11:55:46
5.0 / 5
1864
تگهای خبر: پزشك , تخصص , متخصص , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری