تفاهم نامه فدراسیون جهانی وزنه برداری و پارا پاورلیفتینگ جهانی

تفاهم نامه فدراسیون جهانی وزنه برداری و پارا پاورلیفتینگ جهانی فدراسیون جهانی وزنه برداری و پارا پاورلیفتینگ جهانی، تفاهم نامه تاریخی با عنوان تقویت جهان را امضا كرده اند كه برمبنای آن در حوزه های مختلفی همكاری دو جانبه خواهند داشت.به گزارش اسب من به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان، اورسولا پاپاندرا رئیس موقت فدراسیون جهانی وزنه برداری، در این زمینه می گوید: «ایجاد ارتباط کاری با سازمان جهانی پارا پاورلیفتینگ گامی منطقی برای همکاری با دوستان مان در کمیته بین المللی پارالمپیک، حوزه های مشترک و خصوصاً در رویدادهای بزرگ است.»
سه حوزه اصلی تفاهم نامه به این صورت نامگذاری شده اند: حرکت اول؛ وزنه را بلند کن (ایجاد عرصه های رقابتی)، حرکت دوم؛ اجرای صحیح (لزوم آموزش) و حرکت سوم؛ ورزش پاک (استراتژی مبارزه با دوپینگ).
بر اساس این تفاهم نامه فدراسیون جهانی وزنه برداری و پارا پاورلیفتینگ جهانی، به تبادل اطلاعات و محتوای آموزشی می پردازند و برای اجرای ورزش پاک تلاش می کنند. برخی موضوعات همکاری که در این تفاهم نامه به آن پرداخته شده، شامل توسعه راهکارهای دوجانبه تکنیکی برای ایجاد فرصت های ورزشی، اشتراک استانداردهای دسترسی و همکاری در کارهای ضد دوپینگ بوسیله آگاه سازی ورزشی است.
جورج مورنو، رئیس پارا وزنه برداری IPC نیز عنوان کرد: «این تفاهم نامه برای ما تاریخی است چونکه به ما مجوز همکاری با همتای خود در فدراسیون جهانی را می دهد و این برای توسعه رشته ما بسیار اهمیت دارد. ما با IWF دوستی دیرینه، ارزش ها و اهداف مشترکی داریم و از آنها برای حمایت و همکاری تشکر می نماییم و یقین داریم که با یکدیگر می توانیم جهان را قدرتمند نماییم.

1399/07/14
23:03:11
5.0 / 5
1623
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری