با وجود دوری از تمرینات متمركز؛

مجتبی عابدینی: برای حضور در هر رویدادی با هر سطحی آماده ام

مجتبی عابدینی: برای حضور در هر رویدادی با هر سطحی آماده ام به گزارش اسب من شمشیرباز المپیكی ایران كه همچون دیگر ورزشكاران ماه های گذشته را با تمرین انفرادی سپری كرده می گوید، آماده است كه در هر رویدادی با هر سطح كیفی شركت نماید.مجتبی عابدینی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه هفته گذشته مجوز لازم برای آغاز اردوهای شمشیربازی صادر شد، اظهار داشت: البته برگزاری اردو منوط به رعایت پروتکل های بهداشتی است که باید خیلی هم سفت و سخت اجرا شود. ازاین رو بعید است که خیلی زود و تا همین چند روز آینده اردوهای مان آغاز شود اما به هر حال انجام این مهم در دستور کار فدراسیون قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه احیانا از اوایل آبان ماه اردوی شمشیربازان آغاز شود، تصریح کرد: البته تا به امروز هم تمرین شمشیربازان و به خصوص ما که المپیکی هستیم، تعطیل نبوده است. حدودا هر روز به صورت انفرادی پیگیر تمرینات مان بودیم تا حداقل آمادگی لازم را حفظ نماییم.
ملی پوش شمشیربازی که سال قبل در چارچوب تیم اسلحه سابر سهمیه تیمی المپیک توکیو را به دست آورد، افزود: خود من یک روز هم از تمرین و بدنسازی دور نبودم حتی اگر مجبور به پیگیری حداقلی آن بودم. گاها در خانه یا در محیط باز تمریناتم را انجام دادم. هم اکنون هم در شمال کشور هستم و تنهایی تمرین می کنم. البته گاهی هم سه چهار نفر از دوستانم که در محل سکونتم هستم، با من تمرین می کنند.
وی تصریح کرد: شرایط تمرینی خاصی که در ماه های گذشته داشتیم و اینکه از تمرین متمرکز و گروهی دور بودیم ناخودآگاه روی وضعیت آمادگی ام تأثیر داشته اما نه در حدی که نتوانتم در رویدادی شرکت داشته باشم. همین امروز آمادگی کامل دارم که در هر رویدادی با هر سطح کیفی شرکت کنم. از نظر بدنی که آمادگی ام بد نیست و از نظر روانی و روحی هم کاملا آماده و مشتاق برای این مهم هستم.
عابدینی خاطرنشان کرد: شاید هم در این شرایط از حضور در مسابقه نتیجه ای نگیرم اما به لحاظ روانی نیاز داریم در یک میدان شرکت کنم. این حضور حکم خیلی چیزها رو می تواند برایم داشته باشد مثل اردو، تمرین و محک زدن آنهم وقتی ماه ها از شرایط عادی تمرینی و اردویی دور هستم.
شمشیرباز المپیکی ایران اظهار داشت: تا قبل از المپیک توکیو که با کسب سهمیه تیمی در آن شرکت می نماییم چند مسابقه رسمی و غیر رسمی برگزار می گردد که احیانا در آنها شرکت خواهیم داشت. این مورد می تواند کمک زیادی به آمادگی مان داشته باشد. ازاین رو امیدوارم هیچ عاملی سبب لغو آنها نشود.


منبع:

1399/07/13
13:49:15
5.0 / 5
1448
تگهای خبر: اردو , المپیك , بازی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری