علی نژاد خطاب به نوبخت:

مشكلات ورزش با ۵۰۰ میلیارد تومان برطرف می شود

مشكلات ورزش با ۵۰۰ میلیارد تومان برطرف می شود به گزارش اسب من معاون وزیر ورزش با تاكید بر مشكلات مالی كه ورزش ایران با آن مواجه می باشد، اظهار داشت: با اضافه شدن ۵۰۰ میلیارد تومان به بودجه سال ۱۴۰۰، این مشكلات حل می شود.به گزارش اسب من به نقل از مهر، مهدی علی نژاد در جلسه ویژه با محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و روسای فدراسیون های ورزشی، اظهار داشت: در سال ۲۰۱۹ در رشته های مختلف در هر دو بخش انفرادی و تیمی مدال ها و قهرمانی های گوناگون به دست آوردیم، در بخش المپیک هم صاحب ۵۲ سهمیه شدیم.
وی افزود: همین طور همزمان با شیوع ویروس کرونا و با تدبیر اندیشیده شده برای خروج ورزشکاران از کشور یا عدم بازگشت آنها حدودا در ماه اسفند ۱۰ سهمیه گرفتیم.
معاون وزیر ورزش همین طور به آغاز کارهای باشگاهی اشاره نمود و خطاب به محمدباقر نوبخت تصریح کرد: ورزش با بحران مالی مواجه می باشد، شما چند سال پیش به قول خود در پیمان ورزش عمل کردید اما هزینه خیلی سریع بالا رفت. ورزش به قیمت دلار وابسته است چون تمام اعزام ها و خرید تجهیزات با دلار انجام می شود.
علی نژاد اشاره کرد: اگر از جانب دولت ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیارد تومان به ورزش قهرمانی در بودجه سال آینده اضافه شود بخش زیادی از مشکلات مالی ورزش حل می شود. این رقم عدد زیادی نیست. در سال ۱۴۰۰ ورزش ایران ۶ رویداد بزرگ دارد که حضور در آنها هزینه بر است. بر این اساس به کمک شما نیاز داریم.
معاون وزیر ورزش با یادآوری اقدام وزارت ورزش برای پرداخت پاداش مدال آوران اظهار داشت: ۵۰ درصد پاداش مدال آوران ۹۷ را پرداخت کردیم و برای پرداخت بخش باقی مانده هم برنامه داریم. این درخواست را داریم که ردیف بودجه ویژه ای تخصیص داده شود تا بتوانیم پاداش مدال آوران ۹۸ را پرداخت نماییم.


منبع:

1399/07/12
13:47:39
5.0 / 5
1593
تگهای خبر: المپیك , باشگاه , تیم , رشته
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری