كیاشمشكی :

در بازگشایی جاده شمشك به دیزین اولویت سلامتی ورزشكاران است

در بازگشایی جاده شمشك به دیزین اولویت سلامتی ورزشكاران است اسب من: رئیس هیات مدیره مجموعه دربندسر می گوید جلسات هماهنگی برای بازگشایی جاده شمشك به دیزین شروع شده است تا این اقدام قبل از بارش برف صورت گیرد.به گزارش اسب من به نقل از مهر، عبور از جاده شمشک به دیزین (جاده بالا) هرساله یکی از دغدغه های اسکی بازانی است که قصد دارند از مسیر شمشک خودرا به پیست بین المللی دیزین برسانند.
هر ساله اغلب بازگشایی این جاده دیرهنگام و حتی بعد از بارش برف صورت می گرفت و عدم توجه به مسائل ایمنی و ادامه بازگشایی جاده حتی جان چندین نفر را هم گرفت. با تعیین بهره بردار جدید پیست دیزین که همان مجموعه مدیریتی پیست اسکی دربندسر است اولین گام برای بازگشایی این جاده با برگزاری جلسه با حضور اعضای شورای شهر این منطقه برداشته شد.
محمد کیاشمشکی رئیس هیات مدیره پیست اسکی دربندسر در گفتگو با خبرنگار مهر در این خصوص اظهار داشت: خوشبختانه در اولین اقدام عملی برای بازگشایی جاده شمشک به دیزین جلسه ای را با اعضای محترم شورای شهر برگزار کردیم تا هر چه سریع تر موانع را برطرف نماییم و سر موعد بتوانیم جاده را بازگشایی نماییم.
وی اضافه کرد: برنامه تعریض پارکینگ دیزین و همین طور بخش هایی از جاده بالا هم در دستور کار است که با جدیت پیگیری خواهیم کرد.
کیاشمشکی در این خصوص که آیا تمهیداتی برای عدم تکرار اتفاقات تلخ گذشته در جاده شمشک به دیزین در نظر گرفته اید اظهار داشت: همانطور که می دانید جاده شمشک به دیزین جاده ای کوهستانی و بهمن خیز است، از همین رو شک نکنید اولویت ما در بازگشایی این جاده سلامت مردم و اسکی بازان است. بدین سبب بطور قطع در مواقعی که احساس کوچک ترین خطری خصوصاً بعد از بارش ها وجود داشته باشد جاده بسته خواهد شد و اسکی بازان می توانند از جاده پایین به پیست دسترسی داشته باشند.
وی درباب استاندارد سازی دستگاه های بالابر دو پیست اسکی دربندسر و دیزین هم اظهار داشت: درباب دربندسر هر ساله بحث استاندارد مهمترین بحث پیش روی ما بود، امسال هم شرایط به همان صورت است بعلاوه اینکه این اقدامات باید در مورد پیست دیزین هم صورت گیرد. در دیزین هم کادر زحمتکش مشغول به کار هستند و قطعات مورد نیاز در حال خرید است تا پیست را برای فصل اسکی پیش رو آماده نماییم.


منبع:

1399/07/11
13:59:07
5.0 / 5
1745
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری