رقابت ۳۵ دوومیدانی كار معلول در ۹ مهر برای پوشیدن پیراهن تیم ملی

رقابت ۳۵ دوومیدانی كار معلول در ۹ مهر برای پوشیدن پیراهن تیم ملی به گزارش اسب من رئیس انجمن پارادوومیدانی اظهار داشت: مرحله نخست ركورد گیری از ورزشكاران دوومیدانی كار برای پوشیدن پیراهن تیم ملی 9 مهر در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار می شود و نفرات برتر تحت پوشش كمیته ملی پارالمپیك قرار خواهند گرفت.


بهمن رضایی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: مرحله نخست از رکوردگیری دوومیدانی کاران معلول ۹ مهر در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب با حضور ۳۵ دوومیدانی کار برگزار می شود و کسانی که بتوانند رکورد نفر سوم جهان را به ثبت برسانند تحت پوشش کمیته ملی پارالمپیک قرار خواهند گرفت.
وی اظهار داشت: کسانی در این رکوردگیری شرکت می کنند که جز سه نفر برتر دنیا طی سالهای ۲۰۱۸ -۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ نبودند. ۳۵ دوومیدانی کار معرفی شده بعد از اینکه در این رکوردگیری شرکت کردند اگر بتوانند رکورد نفر سوم جهان را به ثبت برسانند به عضویت تیم ملی درخواهند آمد.
وی در پاسخ به این پرسش که چرا زمان برگزاری رکوردگیری متوالی تغییر پیدا می کرد، اظهار داشت: چون مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب را از فدراسیون دوومیدانی برای برگزاری مسابقات اجاره می نماییم باید زمانی این کار صورت می گرفت که فدراسیون دوومیدانی خود مسابقاتی برگزار نمی کرد. تنها زمانی که فدراسیون دوومیدانی مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب را لازم نداشت، ۹ مهر بود.
وی افزود: کسانی که در مرحله اول رکوردگیری نتوانند رکورد مدنظر را ثبت کنند، در مرحله دوم که اسفند ماه است باردیگر می توانند شانس خودرا برای پوشیدن پیراهن تیم ملی امتحان کنند و با ثبت رکورد نفر سوم جهان تحت پوشش کمیته ملی پارالمپیک قرار بگیرند.
او در آخر پیرامون این پرسش که آیا آنهایی که در مسابقات جهانی امارات موفق به کسب مدال طلا، نقره و برنز شده اند نیز باید در این رکورد گیری شرکت نمایند یا خیر؟ اظهار نمود: به جز حامد امیری در پرتاب نیزه که شانس کسب مدال طلا در پارالمپیک توکیو را دارد و تحت پوشش کمیته ملی پارالمپیک است، بقیه ورزشکاران که موفق نشده اند رکورد نفر سوم برتر دنیا را طی سالهای ۲۰۱۸ و ۱۹ و ۲۰۲۰ به ثبت برسانند باید در این رکوردگیری شرکت نمایند. حال این که در مسابقات جهانی امارات نیز موفق به کسب مدال نقره و برنز شده باشند.
منبع:

1399/07/01
19:38:39
5.0 / 5
1710
تگهای خبر: المپیك , پرتاب , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری