كمك ۱۰ میلیون تومانی ربیعی به پویش مومنانه وزنه برداری

سخنگوی دولت: وكلای خوبی برای پرونده ویلموتس استخدام شده اند

سخنگوی دولت: وكلای خوبی برای پرونده ویلموتس استخدام شده اند به گزارش اسب من سخنگوی دولت اظهار داشت: جامعه ما به قهرمان نیاز دارد و بیش از هر زمان دیگری نیاز است كه كنار هم باشیم.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، مراسم کمک مومنانه به خانواده های نیازمند توسط فدراسیون وزنه برداری اجرا شد. از نکات قابل توجه در این مراسم مدال طلای قهرمانی آسیا ۲۰۱۲ بهداد سلیمی، مدال برنز مسابقات بین المللی ترکیه الهام حسینی و مدال طلای محسن بیرانوند دبیر فدراسیون به فروش گذاشته شد تا مبلغ حاصل از فروش این مدال ها صرف کمک به نیازمندان شود.
علی ربیعی سخنگوی دولت در حاشیه مراسم پویش کمک مومنانه خانواده وزنه برداری بیان کرد: از جانب همکارانم در هیات دولت از این کار نیک تشکر و قدر دانی می کنم. سه وزنه بردار با فروش مدال های خود کار خوبی انجام می دهند. من پیش از آغاز مراسم به محمد نصیری گفتم که با دیدن حرکاتش ذوق می کردیم. وقتی سنگین ترین وزنه ها در مسابقات بالا می رفت ما بسیار خوشحال می شدیم. آنچه جامعه ما نیاز دارد قهرمان است؛ آنهایی که در غم و شادی کنار مردم هستند. سلبریتی ها جایگاه خودشان دارند اما جامعه ما قهرمان می خواهد.
او افزود: هیچ دوره ای مانند امروز مردم ما نیاز به همراهی ندارند. کمک مومنانه همیشه در سنت دیرینه ایران بوده است. زندگی مردم سخت شده و تحریم ها فشار زیادی به آنها وارد کرده است. دولت مانند ورزشکاران در حال مهار وزنه سخت مشکلات است. امروز مهمترین نیاز جامعه ما در کنار هم بودن است. از بهداد سلیمی، الهام حسینی و محسن بیرانوند تشکر می کنم و من نیز به سهم خودم ۱۰ میلیون تومان کمک می کنم و برای هر مدالی ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان می پردازم.
به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، در آخر این مراسم ربیعی در جمع خبرنگاران در مورد پرونده ویلموتس اظهار داشت: ما پول در خارج از کشور داریم و پول مربیان خارجی را معمولا از محل پولهایی که خارج از کشور داریم پرداخت می نماییم. متاسفانه تحریم های ظالمانه روح شادی جامعه را هدف گرفته است و به نحوی عمل کردند که امکان انتقال پول در خارج نیست و ویلموتس بر طبق بندی رفته ادعا کرده است. معاونت حقوقی رئیس جمهور وکلای خوبی به استخدام در آورده که با وزارت ورزش همکاری می کنند. ندادن پول امر از پیش طراحی شده نبوده و ناخواسته بوده است.
ربیعی در مورد کمک دولت به ورزش اظهار داشت: دولت اهتمام کرده مشکلات ورزش را در حد توان حل کند. امروز آمریکا فشار زیادی برای انزوای ایران وارد کرده است و فشار زیادی روی مجمامع بین المللی می آورد. یکی از کوشش های سیاست خارجی ما و با کمک وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک این است که این فشار را دور کند.
منبع:

1399/06/23
22:04:22
5.0 / 5
2020
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری