ملی پوش بادبانی ایران مسابقات آلمان را از دست داد

ملی پوش بادبانی ایران مسابقات آلمان را از دست داد ملی پوش بادبانی ایران به سبب اینكه قایق به دستش نرسید نتوانست در مسابقات بین المللی آلمان شركت نماید.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، احمد احمدی ملی پوش بادبانی ایران که در اسپانیا مشغول تمرین است برای حضور در مسابقات بین المللی آلمان راهی این کشور شده بود و با وجود ثبت نام در این مسابقات و گذراندن دو هفته قرنطینه، به سبب محتاط عمل کردن آلمانی ها در اجاره قایق در شرایط شیوع ویروس کرونا امکان حضور در مسابقه برایش فراهم نشد.

احمدی در گفتگو با ایسنا، در این مورد اظهار داشت: من همیشه در مسابقات مختلفی حضور داشتم، قایق اجاره می کردم تا با آن در مسابقه شرکت کنم. اما در آلمان شرایط کرونا افراد را محتاط کرده بود و به سبب محدودیت هایی که وجود داشت، کسی حاضر نشد قایق خودرا از شهرهای دیگر به کیل (محل برگزاری مسابقات) بیاورد و اجاره بدهد. از طرفی به سبب دو هفته حضور در قرنطینه نتوانستم بروم و حضوری پیگیر قایق شوم.

او افزود: می خواستم از اسپانیا قایق بیاورم اما به سبب قوانین سخت آلمان هیچ کسی حاضر نشد این کار را انجام دهد. با وجود اینکه خیلی تمرین داشتم و هزینه ثبت نام و هتل و غذا را پرداخت کرده بودم، نتوانستم در مسابقه شرکت کنم و از این بابت بسیار ناراحتم. واقعا شرمنده خودم و رئیس فدراسیون شدم. البته از آقای سهرابیان رئیس فدراسیون و آقای تدین رئیس هیات قایقرانی مهاباد تشکر می کنم که با من تماس گرفتند و به من دلداری دادند.
1399/06/21
11:06:22
5.0 / 5
2196
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری