تاثیر كرونا در كاهش بودجه فدراسیون پیوند اعضا و بیماریهای خاص

تاثیر كرونا در كاهش بودجه فدراسیون پیوند اعضا و بیماریهای خاص دبیر فدراسیون پیوند اعضا و بیماریهای خاص اظهار داشت: امسال به سبب تعطیلی اردوها و لغو مسابقات به خاطركرونا بودجه تخصیص یافته به این فدراسیون نسبت به سال قبل بسیار ناچیز بوده و جوابگوی برنامه های فدراسیون نیست.


تاثیر کرونا در کاهش بودجه فدراسیون پیوند اعضا و بیماریهای خاص
دبیر فدراسیون پیوند اعضا و بیماریهای خاص اظهار داشت: امسال به سبب تعطیلی اردوها و لغو مسابقات به خاطر کرونا بودجه محسن موسوی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: امسال به سبب شیوع بیماری کرونا و تعطیلی کلیه کارهای ورزشی بودجه تخصیص یافته به این فدراسیون نسبت به سال قبل بسیار ناچیز بوده و اگر مجوز برگزاری اردوها را از ستاد ملی مبارزه با کرونای وزارت ورزش دریافت نماییم اساسا بودجه تخصیص یافته جوابگوی برنامه ما نخواهد بود و ادامه روند می تواند مشکلات زیادی را برای این فدراسیون در اجرای برنامه های پیش بینی شده داشته باشد.
وی اظهار داشت: ورزش افراد پیوند عضو شده و بیماران خاص جزو رشته های پر خطر است و امکان برگزاری اردو را نداریم. خیلی از مسابقات ما به خاطر این بیماری لغو شده است. یکی از عواملی که موجب افزایش انگیزه و روحیه ورزشکاران می شود حضور آنها در اردوها و شرکت در مسابقات است. وقتی اردویی نباشد و مسابقات لغو شود این مساله در تشدید بیماری این ورزشکاران تاثیر گذار است هر چند ورزشکاران در منزل و بوسیله فضای مجازی تمرینات خودرا زیر نظر مربیان خود پیگیری می کنند اما ادامه روند می تواند در وضعیت روحی ورزشکاران تاثیر نامطلوبی به جا بگذارد.
موسوی همین طور از لغو مسابقات بین المللی فوتبال پیوند اعضا به میزبانی ایتالیا آگاهی داد و اظهار داشت: این مسابقات برای نخستین بار قرار بود اواخر شهریور در ایتالیا اجرا شود که به خاطر کرونا کنسل شد.
دبیر فدراسیون پیوند اعضا و بیماریهای خاص همین طور از لغو مسابقات جهانی پیوند اعضا درآمریکا آگاهی داد و اظهار داشت: سال آینده قرار بود مسابقات جهانی پیوند اعضا به میزبانی آمریکا اجرا شود که آمریکا خود خواهان لغو این مسابقات شد. ما در مسابقات جهانی انگلیس که در سال ۹۸ انجام شد توانستیم در جایگاه سوم قرار بگیریم و اهتمام داشتیم برای آمریکا جایگاه خودرا ارتقا ببخشیم که متاسفانه این مسابقات کنسل شد.1399/06/20
11:36:54
5.0 / 5
1514
تگهای خبر: اردو , بیماری , تیم , رشته
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری