رئیس كمیته ملی المپیك:

زنان بیشتر از مردان نیازمند فعالیت بدنی هستند

زنان بیشتر از مردان نیازمند فعالیت بدنی هستند به گزارش اسب من رئیس كمیته ملی المپیك اشاره كرد: دختران و زنان ایران زمین، بیشتر از مردان نیازمند تحرك و فعالیت بدنی هستند.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، رضا صالحی امیری در آیین رونمایی از طرح ملی شهر های فعال ایران که با حضور وزیر ورزش و جوانان و شهرداران برخی کلانشهرهای کشور در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار نمود: شهرداری ها نیازمند تغییر گفتمان و تغییر از یک نهاد خدماتی به نهاد اجتماعی هستند تا در امتداد توسعه زیست انسانی حرکت کنند.
وی افزود: ما از پدیده ای به نام مسئولیت اجتماعی بعنوان یک مسئله مهم فاصله گرفته ایم و برای ایجاد یک نهاد اجتماعی مطلوب نیازمند ظهور و بروز مسئولیت اجتماعی در ادبیات و گفتمان خود هستیم، بدین سبب شهرداری ستادی برای تجمیع همه ظرفیت های یک شهر است تا مدیریت آن شهر بهبود یابد.
رئیس کمیته ملی المپیک با اشاره به نیازهای انسان در بخش سلامت روانی و احساس رضایت از خود و جمع گرایی بعنوان نیازهای اولیه زیست شهری، اظهار داشت: اگر گرفتار لطمه های اجتماعی هستیم به سبب فقدان نشاط اجتماعی و تخلیه هیجانات در سطح شهر است و از این منظر به مثابه لزوم تامین نیازهای اولیه باید برای چنین نیازهایی برنامه ریزی داشته باشیم.
صالحی امیری با اشاره به شرایط افسارگسیخته انزوا، اعتیاد، ناهنجاری های اجتماعی، تنش در خانواده، فقر، فساد، شکاف طبقاتی و عوامل دیگر در جامعه، اظهار نمود: این مسئله نگرانی در سلامت اجتماعی و اخلاقی جامعه ایرانی را به همراه خواهد داشت و برای پاسخ به این موضوع، نیازمند زیست فرهنگی هستیم تا شهروندانی اخلاق مدار و دارای احساس رضایت از خود و دیگران داشته باشیم.
منبع:

1399/06/16
22:53:34
5.0 / 5
1799
تگهای خبر: المپیك , تیم , خدمات , سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری