حضور دوومیدانی كار ناشنوا در لیگ باشگاه های دوومیدانی كشور

حضور دوومیدانی كار ناشنوا در لیگ باشگاه های دوومیدانی كشور به گزارش اسب من دبیر فدراسیون ناشنوایان از حضور اولین بار دوومیدانی كاران ناشنوا در لیگ باشگاه های دوومیدانی كشور اطلاع داد و اظهار داشت: این مسابقات از روز شنبه ۱۵ شهریور به مدت دو روز در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار می گردد كه یك تیم از دوومیدانی ناشنوایان برای اولین بار در این مسابقات شركت خواهند كرد.پژمان معتمدی در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: مسابقات لیگ برتر باشگاه های دوومیدانی کشور از روز شنبه ۱۵ شهریور در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار می گردد و برای اولین بار یک تیم از دوومیدانی ناشنوایان در چارچوب ۱۰ ورزشکار مرد که جزو بهترین نفرات دوومیدانی ناشنوایان هستند، در این مسابقات حضور خواهند داشت.
وی اظهار داشت: امروز از دوومیدانی کاران ناشنوا جهت شرکت در این لیگ تست کرونا به عمل خواهد آمد تا مجوز سلامتی خویش را برای حضور در لیگ دریافت نمایند.
معتمدی تصریح کرد: حضور دوومیدانی کاران در لیگ باشگاهی کشور برای نخستین بار رخ می دهد و تلاش ما بر این است تا بتوانیم در سایر رشته های ناشنوایان هم این فرصت را ایجاد نماییم تا با شرکت در لیگ برتر افراد سالم سطح کیفی ورزشکاران ناشنوا افزایش پیدا کند.
دبیر فدراسیون ناشنوایان همینطور درباره وضعیت انجمن های ورزشی ناشنوایان اضافه کرد: برای این که سطح کیفی انجمن های ناشنوا را در شرایط کرونایی افزابش دهیم تلاش کردیم از آغاز سال عملکرد انجمن ها را بررسی و آنها را طبقه بندی نماییم. در بررسی که طی ۳ ماه اول سال از عملکرد انجمن های ورزشی ناشنوایان داشتیم، جودو، دوومیدانی، تکواندو، کاراته، بسکتبال و... عملکرد آنها در برگزاری دوره های مجازی و نظارت بر عملکرد ورزشکاران قابل قبول و راضی کننده بود، اما بعضی از انجمن ها همچون کشتی که در خلال ۳ ماه گذشته گزارشی از عملکرد خود به فدراسیون عرضه نکرده بود به آنها فرصت باردیگر ای دادیم تا بازبینی در عملکرد خود داشته باشند.
وی تصریح کرد: درست است از آغاز سال به علت شیوع کرونا اردوها تعطیل شد و فدراسیون ها از برنامه مشخصی برخوردار نبودند، اما این به معنای تعطیلی فدراسیون ها نیست و انجمن ها باید در چنین شرایطی ورزشکاران خویش را از راه فضای مجازی برنامه های آمادگی جسمانی و تکنیکی و تاکتیکی آنها را تحت نظر می گرفتند تا ورزشکار گرفتار افت نشوند.

معتمدی در انتها درباره زمان برگزاری اردوهای ورزشکاران ناشنوا اضافه کرد: هنوز ستاد ملی کرونا وزارت ورزش در مورد برگزاری اردوها، مجوز به ما نداده و ما همچنان منتظر دریافت مجوز هستیم.
منبع:

1399/06/14
17:20:38
5.0 / 5
1850
تگهای خبر: اردو , باشگاه , تیم , دوومیدانی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری