تجربه تلخ ریو با من است؛

بهروزی راد: شانس طلای پارالمپیك معرفی شدم اما مدعی آن نیستم

بهروزی راد: شانس طلای پارالمپیك معرفی شدم اما مدعی آن نیستم به گزارش اسب من ملی پوش پاراكانو بانوان كه سهمیه پارالمپیك را در اختیار دارد با اشاره به اینكه توسط كمیته پارالمپیك در لیست ورزشكاران شانس طلا قرار گرفته، اظهار داشت: تلاشم برای تحقق این مهم در حد جنگ است.شهلا بهروزی راد در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد آخرین شرایط خود پس از لطمه دیدگی که گرفتار آن شده بود، پیگیری تمریناتش در تهران و اعزامی که برای حضور در کاپ جهانی مجارستان دارد، توضیح داد و اصرار کرد که روند آماده سازی اش برای حضور در بازی های پارالمپیک خیلی تند پیش نمی رود اما راضی کننده است.
وی به مصدومیتی که در جریان تمرینات شخصی اش گرفتار آن شد، اشاره نمود و تصریح کرد: در روزهایی که به خاطر کرونا مجبور به پیگیری تمرینات در خانه بودم از ناحیه کتف گرفتار لطمه دیدگی شدم. مصدومیت خیلی زیاد و جدی نبود اما پس از آغاز اردوها در کرمانشاه و پیگیری جدی تر تمریناتم، شدت پیدا کرد طوریکه نیاز به درمان پیدا کردم. این اقدام را از ۲۰ تیرماه که به تهران آمدم، انجام دادم. دو هفته دور از تمرین فقط فیزیوتراپی کردم.
این ملی پوش پاراکانو با تاکید بر اینکه به لحاظ لطمه دیدگی و نسبت به چند هفته قبل شرایط خیلی بهتری دارد، اشاره کرد: در کل ۲ ماه درگیر مصدومیتم بود اما با همراهی فدراسیون جانبازان و معلولان، کمیته ملی پارالمپیک و سرمربی ام وضعیتم خیلی بهتر شده است. مشکل خاصی ندارم و این روزها در دریاچه آزادی تمریناتم را زیر نظر مسعود مهدوی نیا (سرمربی تیم ملی پاراقایقرانی) دنبال می کنم.
وی در مورد شرایط تمرینی اش در دریاچه آزادی نیز اظهار داشت: در چارچوب اردوی غیرمتمرکز تمریناتم را دنبال می کنم. این اردو هم ویژه من است که سهمیه پارالمپیک را در اختیار دارم. سایر ملی پوشان هم البته رفت و آمدهایی به دریاچه دارند اما در اردو نیستند.
بهروزی راد همین طور با اشاره به اینکه کمیته ملی پارالمپیک نامش را در لیست ورزشکاران شانس مدال طلا در بازی های پارالمپیک توکیو قرار داده است، اشاره کرد: خودم را دراین زمینه و اینکه حتما در توکیو مدال طلا می گیریم، مدعی نمی دانم اما باتوجه به شرایطم و اینکه انگیزه زیادی دارم، دستیابی به آنرا دور از دسترس نمی بینم.
این پارالمپین کشورمان افزود: من با نتیجه ای ایده آل برای پارالمپیک ریو کسب سهمیه کردم اما در آن بازی ها نتوانستم عملکرد خوبی داشته باشم. هنوز پس از گذشت چهار سال از عملکردم در ریو و اینکه چه شد که حتی به فینال هم نرسیدم، متعجبم. اصلاً دوست ندارم از پارالمپیک ریو و تجربه تلخم در آن بازی ها حرفی بزنم اما در مورد پارالمپیک توکیو و عملکرد احتمالی ام در این بازی ها هم صحبتی نمی کنم.
وی اشاره کرد: در کل پیش از مسابقات کمتر حرف می زنم و بیشتر تمرین می کنم. در مورد توکیو هم پس از برگزاری بازی ها حرف هایم را می زنم. فعلاً تمرکزم روی کارم است و اینکه بتوانم آمادگی لازم برای کسب بهترین نتیجه ممکن در توکیو را به دست بیاورم.
بهروزی راد تصریح کرد: در مجموع باتوجه به بحران کرونا و تاثیر بدی که روی تمام فعالیت ها و برنامه هایم گذاشته و اینکه مدتی را هم با مصدومیت گذراندم، روند تمریناتم کُند پیش می رود اما از شرایط کلی ام راضی هستم.
تنها نماینده پاراقایقرانی ایران در پارالمپیک توکیو در آخر در مورد حضورش در کاپ جهانی مجارستان که اوایل مهرماه انجام می شود نیز اظهار داشت: برگزارکنندگان این رقابت ها تنها از پارالمپین ها یا ورزشکاران صاحب مدال جهانی برای حضور در این رقابت ها دعوت کرده اند. من هم بعنوان یکی از دارندگان سهمیه پارالمپیک توکیو و بعنوان تنها ایرانی دعوتنامه آنها را گرفته ام. خوشبختانه شورای برون مرزی با این اعزام موافقت کرده و مقرر است همراه با سرمربی تیم ملی در آن شرکت داشته باشم.


منبع:

1399/06/14
10:57:31
5.0 / 5
1656
تگهای خبر: اردو , المپیك , بازی , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری