آئین رونمایی پروژه ملی شهر فعال با حضور شهرداران

آئین رونمایی پروژه ملی شهر فعال با حضور شهرداران به گزارش اسب من مراسم رونمایی پروژه ملی شهر فعال با حضور وزیر وزارت ورزش و جوانان، شهردار تهران و شهرداران كلانشهرها در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار می گردد.به گزارش اسب من به نقل از فدراسیون ورزش های همگانی، آئین رونمایی از «پروژه ملی شهر فعال» (شفا) بامداد روز یکشنبه ۱۶ شهریورماه در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار می گردد.
شهرهای فعال، یک منبع سرمایه گذاری در توسعه هرچه بیشتر سرمایه های زیست محیطی، اجتماعی، اقتصادی و انسانی هستند. مساله مهمی که در شهر فعال مشاهده می شود، توجه به همه گروه های سنی مختلف و احتیاج به بررسی همه جانبه عواملی است که چه مستقیم و چه غیر مستقیم نقش ایفا می کنند. هدف این پروژه ترویج گفتمان شهر دوستدار فعالیت بدنی و ورزش است و مقرر است این هدف را با مشارکت شهرداری های سراسر کشور راهبری شود.
پروژه ملی شهر فعال از زمره برنامه های راهبردی فدراسیون ورزش های همگانی برای ایجاد شهری دوستدار ورزش، دوستدار بازی کودکان، دوستدار پیاده روی، شهر دوستدار دوچرخه و شهر دوستدار تناسب و آمادگی جسمانی است. الان شهریزد اولین کلانشهر نامزدی شهر فعال است که در روز سوم شهریور ماه به این پروژه ملی پیوست.

1399/06/12
21:06:35
5.0 / 5
1565
تگهای خبر: اسب , بازی , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری