فلاح عنوان كرد:

اقدامات وزارت ورزش برای مستندسازی و تصحیح اراضی فاقد سند

اقدامات وزارت ورزش برای مستندسازی و تصحیح اراضی فاقد سند به گزارش اسب من به قول مدیركل حقوقی وزارت ورزش، طی سه سال قبل و برای مستندسازی و تصحیح اراضی فاقد سند، اقدامات قابل توجهی انجام شده است.به گزارش اسب من به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مرتضی فلاح مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در معاونت حقوقی وزارت ورزش در یک سال قبل تصریح کرد: یکی از مهمترین اقداماتی که در حال انجام می باشد، بحث واگذاری دو باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی است که در این خصوص حدود ۵۶ جلسه با حضور مقام عالی وزارت و سازمان خصوصی سازی برگزار شده است.
وی در ادامه اضافه کرد: در جهت خصوصی سازی سرخابی ها از نظر حقوقی و مالی اسناد دو باشگاه شفاف سازی هایی صورت گرفته است و مالکیت دو ورزشگاه درفشی فر و مرغوبکار که سالیان پیش به سرخابی ها تعلق گرفته بود مستندسازی شد. همینطور بحث واگذاری دو ورزشگاه کمپ حجازی و شهدای گمنام هم درحال انجام شدن است. بحث افزایش سرمایه دو باشگاه هم درحال انجام شدن است تا روند خصوصی سازی دو باشگاه زودتر صورت بگیرد.
مدیرکل حقوقی وزارت ورزش افزود: یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته بحث شاکله حقوقی و مستندسازی و تصحیح اراضی فاقد سند است. از مجموع ۸ هزار ملکی که در اختیار داریم پیش از این حدود ۵۰۰ ملک سند داشت که در سه سال گذشته با حمایت های مقام عالی وزارت و معاونین توانستیم هزار و ۵۲۶ سند مالکیت وضع نماییم و یک رشد قابل توجه داشته باشیم.
فلاح با اشاره به دعاوی املاکی که وزارت ورزش و جوانان با آن مواجه می باشد اظهار داشت: از مجموع ۴۲۵ دعاوی که به محاکم قضایی مطرح شده، دادگاه های حقوقی و دیوان عدالت اداری حدودا ۱۲۲ رأی ضد صادر شد که بیشتر آنها هم درمورد اداره کار و حق بیمه است. در دادگاه حقوقی در دو سه سال گذشته هیچ پرونده ای نداریم که بازنده باشیم و به نحوی رأی ضد وزارتخانه صادر شده باشد. در این زمان امور دعاوی و املاک را ساماندهی کردیم و کلی اراضی و املاک سطح استان ها شناسایی و جمع آوری شده است. درحال حاضر می دانیم که چند استان ما سند دارند و سند مالکیت گرفتند و امیدواریم که در سال ۱۳۹۹ یک جهش خوبی روی امور داشته باشیم.


منبع:

1399/06/12
08:29:20
5.0 / 5
1821
تگهای خبر: باشگاه , تیم , رشد , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری