شرایط روحی مدال آور پارالمپیك بعد از بركناری از كار

شرایط روحی مدال آور پارالمپیك بعد از بركناری از كار به گزارش اسب من دارنده سه مدال برنز بازی های پارالمپیك بعد از بركناری از مدیریت مجموعه ورزشی جانبازان و معلولان حضرت ابوالفضل منطقه 15 شهرداری اظهار داشت: با این همه افتخارات در ورزش جانبازان و معلولان واقعا علت این مساله را نمی دانم و در شرایط بد روحی قرار دارم.علی صادق زاده در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: نزدیک به ۱۴ سال است که در ورزش شهرداری تهران مشغول به کار هستم که مدت سه سال است که مدیریت مجموعه ورزشی جانبازان و معلولان حضرت ابوالفضل منطقه ۱۵ را بر عهده دارم. چند روز پیش بدون اینکه اطلاعی به من بدهند گفتند مقرر است در آزمونی شرکت کنم که وقتی در جریان سوالات قرار گرفتم کلیه سوالات غیرورزشی بود و من نتوانستم به درستی به آنها پاسخ بدهم و همین مساله سبب شد تا من را از مدیریت مجموعه کنار بگذارند.

وی اظهار داشت: در ضمن چند سال قبل افتخارات زیادی برای ورزش جانبازان و معلولان کسب کردم و دارای سه مدال برنز پارالمپیک و عناوین مختلف جهانی و آسیایی هستم. حال اینکه با پرسیدن چند سوال غیر مرتبط بخواهند من را از مدیریت مجموعه ورزشی حضرت ابوالفضل کنار بگذارند واقعا کار غیر منطقی است و من دلیل آنرا نمی دانم.

صادق زاده اشاره کرد: زمانی که مدیریت این مجموعه را به عهده گرفتم برای رفاه حالورزشکاران جانباز و معلول خدمات زیادی را در این مجموعه انجام دادم و حتی از جیب خود هزینه کردم تا ورزشکاران معلول بدون هیچ گونه دغدغه و استرسی فعالیت خودرا در این مجموعه انجام دهند.

حال نمی دانم چرا و به چه منظوری ورزش شهرداری من را بیکار کرده است و تنها دلیل این کار را پاسخ ندادن به آزمون بود. اگر دلیل بیکاری من این مساله است، حاضرم باردیگر در این آزمون شرکت کنم. درست نیست با چند سوال غیر مرتبط ورزشی بخواهند افتخارات من را زیر سوال ببرند.

صادق زاده اشاره کرد: در شرایط بد روحی قرار دارم و از زمانی که شنیدم من را از مدیریت مجموعه ورزشی جانبازان و معلولان منطقه ۱۵ کنار گذاشته اند چند بار قصد خودکشی داشتم. به هر صورت امیدوارم مسئولان در چنین شرایطی وضعیت من را به خوبی درک کنند و فرصت باردیگر ای به من بدهند.

وی در آخر درباره وضعیت تمرینات خود برای عضویت در تیم ملی وزنه برداری اشاره کرد: با توجه به این که در گذشته از ناحیه سینه گرفتار لطمه دیدگی و به بیماری دیابت مبتلا بودم مدتی بود که تمرینات خودرا متوقف کرده بودم تا بعد از بهبودی باردیگر تمریناتم را شروع کنم. یک سال است که تمرینات خودرا به طور جدی آغاز کردم و تصمیم داشتم پس از پارالمپیک توکیو خودرا برای بازی های پاراآسیایی چین آماده کنم. الان نیز در شرایط آمادگی بسیار خوبی قرار دارم اما از زمانی که شنیدم که من را از مدیریت مجموعه ورزشی حضرت ابوالفضل منطقه ۱۵ کنار گذاشتند گرفتار یاس و ناامیدی شدم و در شرایط بد روحی قرار دارم. امیدوارم که مسئولان در تصمیم خود تجدید نظر کنند و فرصت باردیگر ای به من بدهند.

منبع:

1399/06/11
22:45:52
5.0 / 5
1765
تگهای خبر: المپیك , بازی , بیماری , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری