عبدالحمید احمدی:

فدراسیون همگانی در كمك مومنانه خوش درخشید

فدراسیون همگانی در كمك مومنانه خوش درخشید اسب من: معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش در رزمایش كمك مومنانه فدراسیون ورزش همگانی اظهار داشت: جامعه ورزش كشور در جهت اجرایی سازی منویات مقام معظم رهبری برای كمك مومنانه پیشرو است.به گزارش اسب من به نقل از فدراسیون ورزش های همگانی، عبدالحمید الحمدی بامداد روز چهارشنبه با حضور در رزمایش کمک مومنانه فدراسیون ورزش های همگانی گفت: توجه به مسئله مسئولیت اجتماعی در فدراسیون های ورزشی، امری بسیار مهم و کلیدی است. امروز جامعه ورزش در حوزه مسئولیت های اجتماعی فعال است و تمامی فدراسیون های ورزشی باید به لطمه دیدگان کرونا توجه داشته باشند.
معاون توسعه ورزش همگانی با اشاره به حضور گسترده جامعه ورزش در یاری رسانی به لطمه دیدگان کرونا بیان داشت: همکاران ما در جامعه ورزش، حرکت های مومنانه زیادی را جهت یاری رساندن به هموطنان مستضعف کشورمان در مقاطع مختلف داشتند. در ماه مبارک رمضان یک حرکت گسترده صورت گرفت و بیش از ۴۰۰ هزار بسته حمایتی و معیشتی تهیه و بین هموطنان نیازمند کشورمان توزیع شد. این روند ادامه پیدا کرد و بیشتر فدراسیون ها و باشگاه های ورزشی به این پویش پیوستند.
احمدی با اشاره به دامنه کارهای فدراسیون ورزش های همگانی یاد آورشد: فدراسیون ورزش های همگانی به موازات مسئولیتی که در مقابل ورزش عموم مردم دارد، در بعد مسئولیت اجتماعی و برگزاری رزمایش کمک مومنانه خوش درخشید.
احمدی در خاتمه تقارن ایام سوگواری سید الشهدا(ع) و هفته دولت را موید پیام مهمی برای مسئولین ورزش در سراسر کشور دانست و اضافه کرد: برگزاری رزمایش هایی از این دست تنها گوشه ای از مجاهدت ها و ایثار شهیدان راه خدمت است. امیدوارم بتوانیم این برنامه را تا اختتام ماه محرم و صفر ادامه دهیم.


منبع:

1399/06/10
10:52:34
5.0 / 5
1853
تگهای خبر: باشگاه , رشد , فدراسیون , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری