تعیین تكلیف لیگ تیراندازی در انتظار تایید رئیس

تعیین تكلیف لیگ تیراندازی در انتظار تایید رئیس اسب من: كمیته اجرایی سازمان لیگ تیراندازی تصمیم گرفته است كه اختتام لیگ سال 98 تفنگ و تپانچه را اعلام نماید اما باید این مساله به تایید رئیس فدراسیون برسد.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، لیگ تیراندازی ۹۸ همچون لیگ های است که هنوز پس از ۶ ماه تعطیلی به جهت شیوع ویروس کرونا تعیین تکلیف نشده و اختتام آن اعلام نشده است. البته رئیس سازمان لیگ تیراندازی می گوید که کمیته اجرایی تصمیم گرفته اختتام لیگ را اعلام نماید اما باید این مساله به تایید رئیس فدراسیون برسد.

سید جعفر حسینی رئیس سازمان لیگ تیراندازی درباره تعیین تکلیف لیگ تیراندازی به ایسنا اظهار داشت: کمیته اجرایی تصمیم خودرا گرفته است و نتیجه را به دبیر فدراسیون دادیم تا با رئیس مشورت کند و اگر مورد تایید بود آنرا اعلام خواهیم کرد. هم اکنون هیچ تصمیم مشخصی نداریم.

وی در پاسخ به این پرسش که تصمیم کمیته اجرایی اختتام لیگ است اظهار داشت: بله برنامه ما این است که همین جدول مسابقات را قطعی نماییم، اما باید تصمیمات کمیته اجرایی از طرف رئیس فدراسیون تایید گردد.

وی درباب آغاز لیگ تفنگ و تپانچه ۹۹ اظهار داشت: باید اول تکلیف لیگ ۹۸ مشخص شود. حالا که شهریور است احیانا از همان اواخر مهر لیگ جدید استارت بخورد.

رییس سازمان لیگ تیراندازی در مورد شروع لیگ اهداف پروازی اظهار داشت: احیانا اوایل مهر شروع شود البته هنوز تعداد و تاریخ برگزاری قطعی نیست. به سبب استقبال تیم ها تا چهارشنبه مهلت ثبت نام تمدید شده است. پس از آن جلسه ای خواهیم داشت و تاریخ آغاز مسابقات که احیانا اوایل مهر است را مشخص می نماییم.

حسینی درباب مبلغ ورودی تیم ها برای حضور در لیگ اظهار داشت: ورودی تیم ها برای تفنگ و تپانچه در سال ۹۸ مبلغ ۵ میلیون تومان برای تیم های تهران و ۳ میلیون تومان برای تیم های شهرستانی بود. در دسته یک هم برای حضور در لیگ تفنگ و تپانچه مبلغ ۲ میلیون تومان بود. برای سال جدید هنوز نرخ اعلام نشده است. برای اهداف پروازی هم هر تیم مبلغ ۵ میلیون باید پرداخت کند.

منبع:

1399/06/02
20:09:10
5.0 / 5
1946
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری