علی نژاد:

پرونده ویلموتس پشت پرده ای در وزارت ورزش ندارد

پرونده ویلموتس پشت پرده ای در وزارت ورزش ندارد معاون وزیر ورزش و جوانان می گوید پرونده ویلموتس پشت پرده ای در این وزارت خانه ندارد.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، مهدی علی نژاد در حاشیه بهره برداری از طرح توسعه پیست اتومبیلرانی آزادی درباره مبحث خسارت سنگین میلیاردی به ورزش ایران در جریان پرونده ویلموتس، اظهار داشت: مبحث ویلموتس اتفاق تلخی بود. رای اولیه صادر شد و هنوز ماجرا تمام نشده است. نهادهای نظارتی گوناگونی ورود کرده اند تا هر کس قصوری در این قرارداد داشته شناسایی شود.

معاون وزیر ورزش اضافه کرد: نیاز است در فضایی آرام این اتفاقات دنبال شود. گاها در این میان حرف های هیجانی بدون توجه به ساختار ورزش کشور زده می شود. در عین حال ما نیمه راه هستیم و پرونده تمام شده نیست.

وی اضافه کرد: فدراسیون فوتبال روز گذشته جلسه ای را با حقوق دانان برجسته داشت و روز شنبه هم جلسه ای با حضور نمایندگان وزارت اطلاعات، وزارت ورزش، اطلاعات سپاه، بازرسی کل کشور و... در فدراسیون فوتبال تشکیل می شود تا از حق مان در دادگاه cas دفاع شود.

علی نژاد تصریح کرد: از فدراسیون فوتبال هم انتظار داریم با تقویت تیم حقوقی در جهت احقاق حق ایران وارد عمل شود.

وی درباره بحث استیصاح وزیر ورزش در مجلس هم اظهار داشت: مشخص است در فدراسیون ها چه کسانی قرارداد را امضا می کنند. بدیهی است وزارت ورزش به صورت خاص در فوتبال دخالت نمی کند و ما به خصوص در فوتبال اجازه دخالت نداریم.

وی در پاسخ به این سؤال که گفته می شود ویلموتس یکی از گزینه های وزیر ورزش بوده است، اظهار داشت: تاج به صراحت در اینباره پاسخ داد. این را بار دیگر توضیح می دهم و امیدوارم دیگر در اینباره سوال نشود. یک نامه اداری به وزارت ورزش ارجاع شد کما اینکه روزانه ده ها نامه به ما ارجاع می شود. پیشنهادی از مجموعه بیرون و یک مجوعه فرهنگی در کشور هلند آمد و طبیعتا به فدراسیون فوتبال ارجاع شد. اگر قرار بود این داستان پشت پرده ای داشته باشد، نامه اداری ارجاع نمی شد و طور دیگری عمل می شد تا ردی باقی نماند. به هیچ وجه وزارت ورزش پیشنهادی در اینباره نداد. یک NGO در هلند مثل خیلی جاهای دیگر پیشنهاد کرد که به فدراسیون فوتبال ارجاع شد.

علی نژاد در انتها اظهار داشت: بدیهی است فدراسیونی که استقلال دارد در قالب ارکان فدراسیون اقدامات لازم را با اختیار خود انجام داده است. در اساسنامه فدراسیون فوتبال هم این مورد به صورت شفاف امده است. امیدوارم شنبه جلسه خوبی با حضور نهادهای نظارتی برگزار گردد.

منبع:

1399/05/31
20:21:08
5.0 / 5
2122
تگهای خبر: پیست , تیم , طبیعت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری