مربی تپانچه:

درصدد تدارك یك سفر به آلمان هستیم

درصدد تدارك یك سفر به آلمان هستیم اسب من: محسن نصر اصفهانی می گوید برای تهیه تجهیزات و سلاح تیراندازان نیاز به حضور در یك تورنمنت در كشورهای مثل آلمان وجود دارد.


مربی تیم ملی تپانچه در گفت و گو با ایسنا در مورد شرایط ملی پوشان پس از چند روز استراحت اظهار نمود: همیشه بین اردوها یک هفته استراحت داریم. نگذاشتیم که مدت استراحت خیلی زیاد شود و فاصله بیفتد. هم اکنون هم رستمیان در حال تمرین در مجموعه ورزشی آزادی است. تنها مشکلاتی به خاطر تامین مهمات همچون فشنگ داریم که امیدواریم حل شود.
محسن نصر اصفهانی در ادامه درباب شرایط جواد فروغی پس از طی دوره نقاهت ویروس کرونا اظهار داشت: هم اکنون فروغی هم دوره نقاهتش را طی می کند. مقرر است یک هفته استراحت کند. تست دومش منفی شد اما از لحاظ جسمانی ضعف دارد. به او تمرینات بدنسازی دادیم تا انجام دهد و بدنش آماده شود تا بعد برای ادامه تمرینات به تیم ملحق شود.
وی در پاسخ به این پرسش که چطور می توان مشکلات مهمات را رفع کرد اظهار داشت: فشنگ داخلی نه برای تمرین و نه برای مسابقه مناسب نمی باشد و باید آنرا از کشورهایی همچون آلمان یا انگلیس تهیه کرد. هم اکنون که مشکلاتی وجود دارد اما مقرر است با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان یک سفر به آلمان داشته باشیم. یعنی بتوانیم در یک مسابقه یا اردوی خارجی شرکت نماییم تا بتوانیم مهمات خودرا نیز تهیه نماییم. البته این مساله در حد صحبت بوده و هنوز نهایی نشده است.
مربی تیم ملی تپانچه در پاسخ به این پرسش که وضعیت سلاح هایی که قرار بود از شرکت های سازنده به ورزشکاران المپیکی داده شود چه شد اظهار داشت: اگر بتوانیم در یک تورنمنت غیر رسمی در این کشورها شرکت نماییم خیلی خوب است چون هم می توانیم تجهیزات بخریم و هم سلاح ها را دریافت نماییم. بنا بر این است که مقرر است یک سفر صورت گیرد.
نصر اصفهانی با بیان این مطلب به ایسنا اظهار داشت: تیراندازان المپیکی با انگیزه در حال تمرین هستند. البته علی نژاد قول هایی داده است و حقوقی برای تیراندازان در نظر گرفته است که اگر محقق شود انگیزه آنها بیشتر خواهد شد. در بازدیدی که علی نژاد از فدراسیون تیراندازی داشت قرار شد فدراسیون ماهانه مبلغ 2 میلیون تومان برای تیراندازان المپیکی پرداخت کند. اگر این حقوق محقق شود حداقل قسمتی از هزینه های ناشی از تمرینات بدنسازی و.. ورزشکاران تامین می شود.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا این مبلغ جدا از حقوق 5 میلیونی کمیته المپیک است اظهار داشت: آن مبلغ که پاداش المپین ها است. علی نژاد در بازدید از فدراسیون دستور پرداخت این حقوق را به فدراسیون داد و امروز (چهارشنبه) هم خانم فرهادی زاد برای بازدید به فدراسیون آمد و باردیگر موضوع عنوان شد و گفتند که پیگیر هستند. باید تلاش شود تا حقوق تیراندازان پرداخت گردد و آنها با انگیزه بیشتری تمرین کنند. مقرر است این حقوق از بودجه ای که وزارت ورزش برای فدراسیون ها در نظر گرفته پرداخت گردد.
منبع:

1399/05/31
12:01:23
5.0 / 5
1997
تگهای خبر: اردو , اسب , المپیك , تیراندازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری