عبدالحمید احمدی:

ورزش همگانی حق الناس است

ورزش همگانی حق الناس است معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: مجمع پویا و پرسشگر می تواند سبب رشد و توسعه ورزش همگانی شود.به گزارش اسب من به نقل از فدارسیون ورزش های همگانی، عبدالحمید احمدی روز چهارشنبه در مجمع عمومی فدراسیون ورزش های همگانی ضمن اشاره به پویایی مجمع عمومی فدراسیون گفت: مجمع پویا و پرسشگر می تواند زمینه ساز رشد و توسعه ورزش همگانی کشور شود و بدین جهت معاونت فرهنگی و توسعه ورزش های همگانی از حضور روسای هیئت های استانی در هیئت رئیسه فدراسیون حمایت می کند.
احمدی با تاکید لزوم تحقق ۲۷ صدم درصد مالیات ارزش افزوده به ورزش های همگانی، اشاره کرد: حتی اگر بودجه ۲۷ صدم درصد مالیات ارزش افزوده و تمامی بودجه های قانونی و دولتی ورزش های همگانی در اختیار فدراسیون قرار بگیرد در نسبت با جمعیت ۸۳ میلیونی کشور، باز با کمبود روبرو است.
وی اضافه کرد: بودجه های قانونی و دولتی ورزش های همگانی، پاسخگو حجم جمعیت نیست و همانطور که در برنامه های راهبردی فدراسیون دیده شده بود، لزوم بهره گیری از سایر نهاد های مالی و سایر ارگانهایی که می توانند به ورزش همگانی کمک کنند الزامی است.
احمدی ضمن اشاره به صیانت معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی از بودجه این فدراسیون تصریح کرد: معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی نه فقط از میزان بودجه صیانت کرده، بلکه تمام تلاش خودرا برای افزایش آن انجام داده است.
وی با اعلان اینکه کرونا منجر به توقف و تعطیلی تمامی کارهای ورزش قهرمانی شده است، اضافه کرد: هرچند ورزش قهرمانی در سراسر جهان تعطیل شده است، اما ورزش همگانی و لزوم حفظ تندرستی و سلامت با ورزش بیش از پیش به چشم می خورد.
عبدالحمید احمدی در خاتمه تصریح کرد: فدراسیون ورزش های همگانی با همکاری معاونت فرهنگی و توسعه ورزش های همگانی از شروع موج اول کرونا در کشور با رویکرد تندرستی و حفظ سلامت با ورزش برنامه های بسیار متنوعی را ارائه کرده است که در نهایت تقدیر سازمان بهداشت جهانی را به دنبال داشت.

1399/05/29
22:35:23
5.0 / 5
2003
تگهای خبر: رشد , سازمان , سلامت , فدراسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری