بركناری تمامی اعضای كمیسیون آنتی دوپینگ فدراسیون جهانی وزنه برداری

بركناری تمامی اعضای كمیسیون آنتی دوپینگ فدراسیون جهانی وزنه برداری اعضای كمیسیون آنتی دوپینگ فدراسیون جهانی وزنه برداری بعد از رسوایی های اخیر در پنهان كردن دوپینگ وزنه برداران بركنار شدند.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا و به نقل از فدراسیون جهانی وزنه برداری، اعضای قبلی کمیسیون آنتی دوپینگ فدراسیون جهانی برکنار شدند و مقرر است اعضای جدید این کمیسیون انتخاب شوند. در گزارش ریچارد مک لارن که مسئول رسیدگی به پرونده فساد مالی و دوپینگ سیستماتیک در فدراسیون جهانی بود، عنوان شد که تعدادی دوپینگ مثبت پنهان شده و وزنه بردارانی که باید محروم می شدند در مسابقات جهانی و قهرمانی قاره ای مدال کسب کردند. همینطور تاماش آیان رئیس پیشین فدراسیون جهانی در تعلیق بعضی از وزنه برداران مداخله کرده بود.
طبق تصمیم فدراسیون جهانی، اصلاحاتی در کمیسیون آنتی دوپینگ انجام گرفت و این کمیسیون دیگر نقش مشورتی خواهد داشت و کلیه برنامه های آنتی دوپینگ فدراسیون جهانی وزنه برداری توسط آژانس بین المللی ضد دوپینگ (ITA) انجام خواهد گرفت.
بر این اساس فدراسیون های عضو می توانند یک کاندیدا برای عضویت در کمیسیون آنتی دوپینگ معرفی کنند. البته این فرد باید مستقل باشد و سمتی در فدراسیون آن کشور نداشته باشد. آژانس بین المللی آنتی دوپینگ پنج عضو را برگزیده و نفرات توسط هیات اجرایی فدراسیون جهانی وزنه برداری منصوب می شوند.
منبع:

1399/05/21
14:37:24
5.0 / 5
2237
تگهای خبر: سیستم , فدراسیون , قهرمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری