رسولی:

تمرین تفنگ و تپانچه به زودی شروع می شود

تمرین تفنگ و تپانچه به زودی شروع می شود به گزارش اسب من سخنگوی فدراسیون تیراندازی اظهار داشت: دور جدید تمرینات تیم های ملی تفنگ و تپانچه با كمی تاخیر طی چند روز آینده آغاز خواهد شد.ناصر رسولی در گفت و گو با ایسنا درباب آغاز تمرینات تیم های ملی تفنگ و تپانچه اظهار نمود: به همین زودی شروع خواهد شد. یکی از ورزشکارانمان به بیماری کرونا مبتلا شد و از سویی هم تهران در وضعیت قرمز قرار گرفت که ما تصمیم گرفتیم دور جدید تمرینات با چند روز تاخیر آغاز شود. تمرینات برای هر دو ماده تفنگ و تپانچه ان شاءالله در چند روز آینده آغاز خواهد شد.

رسولی در ادامه اظهار داشت: بالاترین موضوع که برای فدراسیون باارزش است سلامت ورزشکاران است. فدراسیون باید از ورزشکار خود حمایت کند و کاری کند تا خدایی نکرده گرفتار بیماری نشود. ورزشکاران سرمایه کشور هستند و باید برای حفظ سلامت آنها همه تلاشمان را بکنیم.

سخنگوی فدراسیون تیراندازی درباب وضعیت جسمانی فروغی ملی پوش المپیکی که به کرونا مبتلا شده است اظهار داشت: حال او خوب است و خدا را شکر مشکلش در حال برطرف شدن و رو به بهبودی است. آرزو می نماییم هر چه زودتر خوب شود. همین طور حال رستمیان دیگر ملی پوش ما در تپانچه نیز خوب است و از این نظر مشکلی ندارد.

وی درباب زمان از سر گرفتن تمرینات فروغی هم اظهار داشت: زمانی که پزشک معالجش اجازه بدهد تمرینات را از سر خواهد گرفت. باید بیماری بطور کامل رفع شده باشد. برای آغاز تمرینات او نیاز است که با پزشکش مشورت نماییم. باید آزمایش های لازم را انجام دهد و زمانی که مشخص شود بیماری کاملا از بین رفته در تمرینات تیم ملی در خدمتش خواهیم بود.

سخنگوی فدراسیون تیراندازی در پاسخ به این پرسش که تکلیف لیگ تپانچه و تفنگ چه شد اظهار داشت: تحت بررسی هستند. به محض اینکه تصمیم نهایی گرفته شود اعلام خواهیم کرد. باید نظرات جمع بندی شود. یکی دو جلسه انجام شده و باید در جلسات آتی ببینیم چه می شود.

منبع:

1399/05/20
22:39:18
5.0 / 5
2003
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری