انتخابات فدراسیون دانشگاهی چه زمانی برگزار می شود؟

انتخابات فدراسیون دانشگاهی چه زمانی برگزار می شود؟ به گزارش اسب من مجمع انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی كه تابحال به علت شیوع كرونا در دو برهه زمانی مختلف لغو شده است، در صورت صدور مجوز ستاد ملی مدیریت كرونا برگزار می گردد.به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، پس از آن که ۲۸ تیرماه امسال، ستاد ملی مدیریت کرونا اعلام نمود بنابر مصوبه کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی این ستاد، برگزاری هرگونه همایش، سمینار و گردهمایی حضوری در سطح کشور تا شرایط کاهش شیوع و ابتلای بیماری کرونا ممنوع می باشد، مجمع انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی که قرار بود در تاریخ ۳۱ تیرماه برگزار شود، کنسل شد.

پیش از این نیز قرار بود مجمع انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی ۱۹ اسفندماه سال جاری اجرا شود که با بیان این فدراسیون و برمبنای مصوبه ستاد سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری به جهت شیوع ویروس کرونا کنسل شد.

آخرین مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش های دانشگاهی ۱۷ اسفندماه سال ۱۳۹۴ برگزار و محمدرضا دهخدا با ۳۹ رای از مجموع ۵۲ رای بعنوان ریاست فدراسیون ورزش های دانشگاهی برای چهار سال انتخاب شد، بدین سبب حضور وی بعنوان رئیس فدراسیون دانشگاهی تا ۱۷ اسفندماه سال قبل بلامانع بود که در نهایت وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی حکمی محمدحسین علیزاده را ۲۶ اسفندماه بعنوان سرپرست فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی منصوب نمود که تابحال دوره سرپرستی وی به چهار ماه و ۱۰ روز رسیده است.

طبق اعلام فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی به ایسنا، با صدور مجوز ستاد ملی مدیریت کرونا در خصوص برگزاری همایش، سمینار و گردهمایی، برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی نیز در دستور کار می گیرد.

منبع:

1399/05/10
23:19:36
5.0 / 5
2420
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری