درآمد تنها 6 میلیونی ملی پوش كبدی از لیگ

درآمد تنها 6 میلیونی ملی پوش كبدی از لیگ به گزارش اسب من ملی پوش كبدی اظهار داشت: 10 ماه انتظار می كشیم و در آخر لیگ تنها 6 میلیون می گیریم.


محمد ملاک عضو تیم ملی کبدی در گفت و گو با ایسنا در مورد شرایط خود اظهار داشت: با شیوع ویروس کرونا انفرادی تمرین می نماییم. باشگاه که نمی تواتیم برویم و در خانه و یا محیط های خلوت بدنسازی می نماییم تا بدنمان افت نکند. مسابقات لیگ هم هر ساله اواخر پاییز آغاز می شد و امسال هم که با شیوع ویروس کرونا نمی توان پیش بینی نمود چه زمانی شروع می شود.
ایشان سپس اظهار داشت: تابحال قسمت نشده در پروکبدی بازی کنم. شاید حکمتی در آن است. اسامی ورزشکاران را فدراسیون می دهد شاید تابحال صلاح نبوده اسم من هم برای پروکبدی رد شود. امیدوارم که بتوانم آنرا تجربه کنم. البته امسال اول قرار بود بدون تماشاچی اجرا شود و الان هم مشخص نیست که اصلا اجرا شود.
ملاک در مورد لیگ کبدی ایران اظهار داشت: سطح لیگ ما به پروکبدی نزدیک شده است اما این مساله تنها از لحاظ نحوه برگزاری و موضاعات مربوط به فیلمبرداری و ویدئو چک است اما از لحاظ درآمد یک درصد هم شبیه پروکبدی نیست. ۱۰ ماه انتظار می کشیم و در نهایت ۶ - ۷ میلیون تومان قرار می بندند، در آخر بخشی اش را هم نمی دهند. من امسال ۶ میلیون از لیگ گرفتم.
ملی پوش کبدی در پاسخ به این پرسش که آیا شغل و یا منبع درآمد دیگری دارد اظهار داشت: پس از بازی های آسیایی قول هایی برای کار دادند. اقدام کردیم اما با وجود اینکه یکسال گذشته هنوز عملی نشده است. ما روزی دو بار تمرین می نماییم و دیگر زمانی برای کار نمی ماند.
ملاک در مورد بحث مطرح شده در مورد جوانگرایی تیم ملی کبدی اظهار داشت: جوانگرایی خوب است. بیشتر اعضای تیم ملی چند دوره در بازی های آسیایی شرکت کرده اند و تجربه خوبی دارند. باید جوانان در کنار آنها باشند تا از تجربیاتشان استفاده کنند. از طرفی جوانان هم شناخته شده نیستند و باید با حضور در تیم ملی مطرح شوند.
وی اظهار داشت: من از سال ۸۸ کبدی را آغاز کردم و ۵ سالی هست که آنرا حرفه ای دنبال می کنم. خیلی این رشته را دوست دارم و نمی توانم از آن بگذرم.
منبع:

1399/05/08
15:08:42
2.5 / 5
2487
تگهای خبر: بازی , باشگاه , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
حسن:
https://kontkala.com
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری