در آستانه انتخابات ریاست كمیسیون ورزشكاران

سوریان: قرار ما تقسیم وظایف برای كمك به قهرمانان بود

سوریان: قرار ما تقسیم وظایف برای كمك به قهرمانان بود قهرمان كشتی فرنگی المپیك لندن اظهار داشت: در اولین جلسه كمیسیون ورزشكاران تمامی اعضا توافق كردیم در جهت بهره وری بیشتر و كمك به جامعه ورزشكاران و قهرمانان وظایف را تقسیم نماییم تا كمیسیون عملكرد بهتری داشته باشد.


حمید سوریان رئیس پیشین کمیسیون ورزشکاران در گفتگو با ایسنا در مورد تصمیم اعضای این کمیسیون در خصوص تقسیم وظایف و مسئولیتها اظهار داشت: اصل تشکیل کمیسیون ورزشکاران ایجاد مجموعه ای برای عرضه راهکار و پیشنهاد به رئیس کمیته ملی المپیک در جهت حفظ و صیانت از جایگاه ورزشکاران، قهرمانان و المپین ها بود نه بدست آوردن پست و جایگاه و عنوان. ازاین رو در اولین جلسه پس از انتخابات کمیسیون، مرام نامه ای به توافق اعضا رسید که پیرو آن تصمیم گرفتیم یک نفر از اعضا به عضویت هیات اجرایی درآید، یک نفر دیگر رئیس و دیگری نایب رییس کمیسیون شوند. حتی در آن نشست در مورد فرد اعزامی به نشست های بین المللی هم تصمیم گیری کردیم و مقرر شد تا فردی غیر از این سه عضو باشد.
دارنده هفت مدال طلای جهان و المپیک افزود: تمام این تصمیمات بر این مبنا گرفته شد تا بتوانیم از حداکثر توان فکری و ارتباطی اعضا برای خدمت به جامعه ورزش استفاده نماییم. البته نمی دانم این مصوبه و مرام نامه مکتوب شد یا خیر اما همه اعضا در جریان این مورد هستند و امیدوارم که این رویه در برای استفاده از خرد جمعی و توانایی تمام اعضا پیگیری شود.
پرافتخارترین کشتی گیر ایران که بیشترین رای جامعه ورزش را هم برای عضویت در کمیسیون ورزشکاران بدست آورده بود در انتها اظهار داشت: هنوز هم اعتقاد دارم کمیسیون ورزشکاران می تواند موفق ترین و فعال ترین کمیسیون کمیته ملی المپیک باشد و خدمات ارزشمندی را به جامعه ورزش کشور عرضه نماید به شرطی که نگاه ها خادمانه و جمع محور باشد.1399/05/05
15:09:36
5.0 / 5
2298
تگهای خبر: المپیك , تیم , خدمات , قهرمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری