در گزارش اسب من مطرح شد:

مساعد شدن شرایط اردویی كمانداران با آغاز به كار خوابگاه آزادی

مساعد شدن شرایط اردویی كمانداران با آغاز به كار خوابگاه آزادی مدیر تیم های ملی تیروكمان تاكید دارد افتتاح خوابگاه كمانداران در سایت آزادی می تواند كمك بزرگی برای آغاز اردوها باشد؛ البته با رعایت پروتكل های بهداشتی.امید نجاری در گفتگو با خبرنگار مهر، با تاکید بر اینکه به خاطر گسترده تر شدن بحران کرونا هیچ برنامه ای در ارتباط با تیم ملی تیروکمان و اردوی آماده سازی این تیم تدوین نشده است، اظهار داشت: ترجیح فدراسیون این است که در این شرایط سلامت ورزشکاران را در اولویت قرار دهد و اردویی نداشته باشد به خصوص که طبق اعلام فدراسیون جهانی تا قبل از آخر سالجاری میلادی رویدادی هم برگزار نمی گردد.
وی خاطرنشان کرد: البته کماکان فدراسیون به پیگیری تمرینات کمانداران به صورت انفرادی و در مکان های شخصی تاکید دارد. آنها اسفندماه سال قبل و چند روز بعد از آنکه به خاطر کرونا همه برنامه ها و فعالیتهای ورزشی تعطیل شد، تمرین انفرادی در منزل یا هر مکان دیگری که در اختیار دارند را شروع کردند و همچنان هم اینگونه پیگیر تمرینات شان هستند.
مدیر تیم های ملی تیروکمان برای پاسخ به این پرسش که «فکر می کنید با این شرایط از چه زمان برگزاری اردوی متمرکز امکان پذیر باشد؟»، به روند ساخت خوابگاه ورزشکاران این رشته در سایت آزادی اشاره نمود و اظهار داشت: این خوابگاه در حال تکمیل شدن است. مدت زمان زیادی به بهره برداری از آن نمانده است. فکر می کنم پس از افتتاح خوابگاه آزادی شرایط برای داشتن اردو خیلی آسانتر شود. گفته می شود همزمان با هفته دولت این افتتاح انجام می شود.
وی با یادآوری اینکه خوابگاه تیروکمان آزادی چند سال نیمه کاره رها شده بود اما با پیگیری رئیس فدراسیون (غلامرضا شعبانی بهار)، موافقت وزیر و با همکاری شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تکمیل آن در دستور کار قرار گرفت، تصریح کرد: خوابگاه داخل سایت تیروکمان است. زمین تمرین هم در همان محدوده قرار دارد. با این شرایط و با عنایت به این که غذا هم در همان محل سایت توزیع و قابل سرو است، افتتاح خوابگاه می تواند کمک بزرگی برای آغاز اردوها باشد البته با رعایت پروتکل های بهداشتی.
نجاری خاطرنشان کرد: در هر صورت فعلا که شرایط برای اردو وجود ندارد، کمانداران زیر نظر سرمربی تیم ملی تمرینات شخصی خویش را دنبال می کنند. یک گروه هم در واتس اپ تشکیل شده و هر یک از کمانداران هر شب گزارش تمرین روزانه خویش را آنجا عرضه می کنند. از راه همین گروه برنامه های تمرینی جدید هم در اختیارشان گذاشته می شود.
مدیر تیم های ملی تیروکمان همینطور در مورد وضعیت تمرینی زهرا نعمتی اظهار داشت: با هماهنگی کمیته ملی پارالمپیک زهرا نعمتی هم به صورت انفرادی تمرین می کند. قرار بود وی از آغاز تیرماه در کیش مستقر شود اما به خاطر اعلام وضعیت قرمز در این جزیره، در تهران ماندگار شد.


منبع:

1399/05/04
14:08:26
5.0 / 5
2171
تگهای خبر: اردو , المپیك , تیم , تیم ملی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری