سجادی:

تعویق یك ساله المپیك فرصت طلایی است

تعویق یك ساله المپیك فرصت طلایی است به گزارش اسب من سرپرست كاروان ایران در بازی های المپیك اظهار داشت: تعویق یك ساله المپیك یك فرصت طلایی است و ورزشكاران قدر این فرصت را بدانند و خودشان را از لحاظ جسمی و ذهنی ارتقاء دهند.


به گزارش اسب من به نقل از ایسنا، نصراله سجادی، سرپرست کاروان ایران در بازی های المپیک توکیو در فاصله زمانی یک سال مانده تا آغاز بازی ها پیام ویدئویی را منتشر نمود و اظهار داشت: شیوع کرونا تبعات زیادی داشت که تبعات آن در جهان ورزش منجر به این شد که المپیک برای چهارمین مرتبه متوقف شود. باآنکه این دوره به تعویق افتاده اما هنوز وضعیت معلوم نیست.
او افزود: ورزشکارانی که سهمیه گرفته اند و کسانی که می خواهند سهمیه بگیرند باید آمادگی ذهنی، روانی و جسمانی خویش را حفظ و ارتقاء دهند. به احتمال زیاد بازی ها برگزار می گردد. ورزشکاران ما بدانند فرصت زیادی تا آغاز بازی ها نیست و در این یک سال باقی مانده باید همه توان خویش را بگذارند تا به آنچه که هدف گذاری کرده اند، برسند.
سجادی در مورد استفاده از فرصت یک ساله تصریح کرد: باید از این فرصت نهایت استفاده را ببریم و این فرصت طلایی است. مانند این است که انگار در میدان المپیک رفته ایم و به ما گفته اند بروید و یک سال دیگر فرصت دارید ازاین رو ورزشکاران باید به این فرصت توجه نمایند و قدرش را بدانند.
منبع:

1399/05/03
15:37:22
5.0 / 5
2409
تگهای خبر: المپیك , بازی , ورزش , ورزشكار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری