بهمن رضایی:

مسابقات پارادوومیدانی قهرمانی كشور حكم انتخابی تیم ملی را دارد

مسابقات پارادوومیدانی قهرمانی كشور حكم انتخابی تیم ملی را دارد رئیس انجمن پارا دوومیدانی بر برگزاری رقابت های قهرمانی كشور بعنوان مسابقات انتخابی تیم ملی در تمام رده های سنی تاكید نمود.به گزارش اسب من به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان، بهمن رضایی با اشاره به اینکه در صورت مساعد بودن شرایط جامعه نسبت به بیماری کرونا رقابت های قهرمانی کشور بزرگسالان و رده جوانان را آخر شهریور ماه سالجاری برگزار خواهیم کرد تا وضعیت آمادگی ورزشکاران را مورد ارزیابی قرار دهیم، تصریح کرد: این مسابقات برای تمام رده های سنی حکم انتخابی تیم ملی را خواهد داشت.
وی افزود: رده سنی جوانان دو رویداد مهم پاراآسیایی بحرین و جهانی سوئیس را در سال ۲۰۲۱ در پیش دارد. بر همین مبنا نیاز داریم که رقابت های قهرمانی کشور را برگزار نماییم تا وضعیت رکورد ورزشکاران مشخص شود و همینطور اگر در بحث کلاس بندی مشکلی وجود دارد از راه فدراسیون آنرا برطرف نماییم.
رضایی اضافه کرد: در بخش بزرگسالان هم به علت بررسی آمادگی ورزشکاران و هم رنکینگ آنها این مسابقات حائز اهمیت می باشد داشتن اطلاعات کافی در مورد آخرین وضعیت ورزشکارن برای زمانی که مقرر است به منظور حمایت و حضور در اردوهای متمرکز، اسامی را به کمیته ملی پارالمپیک عرضه دهیم، حائز اهمیت می باشد.
رئیس انجمن پارادوومیدانی عنوان کرد: تمامی ورزشکاران ما به جز حامد امیری که در اردوی آخر با حضور دبیرکل و معاون فنی پارالمپیک رکورد طلایی خویش را به ثبت رساند، باید در رقابت های قهرمانی کشور حاضر شوند.
رضایی تصریح کرد: تمرینات ورزشکاران را در این زمان که ویروس کرونا سبب تعطیلی اردوها شده است زیر نظر داشتیم. آنها از راه فضای مجازی با من و مربیان استانی در تماس بودند تا برنامه های تمرینی خویش را هماهنگ کنند.
وی خاطرنشان کرد: البته بیماری کرونا کار را در تمرین سخت و محدود کرده است. ما هم بنابراین تصمیم گرفتیم آخر فصل تابستان مسابقات را برگزار نماییم تا ورزشکاران زمان کافی برای تمرین داشته باشند و به آمادگی مطلوب و مد نظر انجمن برسند.
رئیس انجمن پارادوومیدانی در انتها اظهار داشت: برخی از ورزشکاران ما که رکوردهای خیلی خوبی در مسابقات قهرمانی کشور سال قبل به ثبت رساندند احتیاج به کلاس بندی بین المللی دارند. بدین منظور قرار بود سال ۹۸ در مسابقات امارات حاضر شوند که متاسفانه این رویداد به علت بیماری کرونا لغو شد. امیدوارم پس از این شرایط، با حمایت کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون بتوانیم در اولین تورنمنت برون مرزی این نفرات را اعزام نماییم تا علاوه بر کلاسبندی بین المللی، در رنکینگ جهانی هم قرار بگیرند.


منبع:

1399/05/02
17:16:51
5.0 / 5
2117
تگهای خبر: اردو , اسب , المپیك , بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری