رضایی:

مسابقات قهرمانی پارادوومیدانی حكم انتخابی تیم ملی را دارد

مسابقات قهرمانی پارادوومیدانی حكم انتخابی تیم ملی را دارد رئیس انجمن پارادوومیدانی اظهار داشت: رقابت های قهرمانی دوومیدانی ایران در صورت برگزاری حكم انتخابی تیم ملی را خواهد داشت و حضور تمام ورزشكاران  الزامی است.بهمن رضایی در گفتگو با ایسنا، درباره رقابت های قهرمانی پارادوومیدانی ایران، اظهار نمود: در صورت مساعد بودن شرایط جامعه نسبت به بیماری کرونا، رقابت های قهرمانی کشور بزرگسالان و رده جوانان آخر شهریور با مجوز ستاد ملی کرونا وزارت ورزش و جوانان را برگزار خواهیم کرد تا در جریان وضعیت آمادگی ورزشکاران قرار بگیریم. این مسابقات برای تمام رده های سنی حکم انتخابی تیم ملی را خواهد داشت.

وی اظهار داشت: چون در رده سنی جوانان دو رویداد مهم پاراآسیایی بحرین و جهانی سوئیس را در سال ۲۰۲۱ پیش رو داریم، لزوم دارد که رقابت های قهرمانی کشور را برگزار نماییم تا وضعیت رکورد ورزشکاران مشخص شود.

رضایی اضافه کرد: در بخش بزرگسالان هم به علت بررسی آمادگی ورزشکاران و رنکینگ آنها، این مسابقات حائز اهمیت می باشد تا زمانی که قرار باشد اسامی را به کمیته ملی پارالمپیک برای پشتیبانی از آنها و هم حضور در اردوهای متمرکز تیم ملی عرضه دهیم، باید اطلاعات ما درباره آخرین وضعیت ورزشکاران به روز باشد.

رئیس انجمن پارادوومیدانی خاطرنشان کرد: از زمان شیوع کرونا و با تعطیلی اردوها تلاش کردیم تمرینات ورزشکاران را زیر نظر بگیریم و از راه فضای مجازی با ورزشکاران در ارتباط بودیم تا از تمرینات دور نمانند.

وی در انتها خاطرنشان کرد: به علت تعطیلی اردوها برای این که بتوانیم فرصت کافی به ورزشکاران برای آماده سازی آنها بدهیم، تلاش کردیم مسابقات قهرمانی کشور را در شهریور برگزار نماییم تا زمان کافی برای تمرین داشته باشند و به آمادگی مطلوب و مد نظر انجمن برسند. البته اگر شرایط برگزاری مسابقات قهرمانی کشور به علت بیماری کرونا فراهم نشود، این رکوردگیری با حضور داوران در شهرستان ها صورت خواهد گرفت تا نفرات برتر جهت دعوت به تیم ملی معرفی شوند.
1399/05/01
21:25:28
5.0 / 5
1952
تگهای خبر: اردو , المپیك , بیماری , تیم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
asbeman.ir - حقوق مادی و معنوی سایت اسب من محفوظ است

اسب من

همه چیز درمورد اسب و اسب سواری و سوارکاری